Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszetekbe erről a...

Mi jut eszetekbe erről a számról vagy van-e valami emlék, amihez képesek vagytok kapcsolni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=d9kiNS-DpFk


Direkt nem a videóklippet linkeltem, hogy ne azt kritizáljátok, hanem arra vagyok kíváncsi, nektek (amikor először hallottátok ezt a számot) mi jutott eszetekbe és mit éreztetek?

Én az első munkahelyemen hallottam először, amikor egy csinos lány magyarázott nekem a munkájáról az irodában (mellesleg tökre hasonlít is rá) és teljesen belemerültem. Nem tudom, hogy erre használják-e a VIBE szót, de csak magyarázott és magyarázott én közben az arcát néztem elmélyülten és kikapcsolta ez a zene a külvilágot. Aztán amikor meghallom mindig ő jut eszembe miközben már nem is dolgozom ott. Hogy tudnám kitörölni az agyamból ezt az asszociációt, mert annyira nem kellemes emlék, hiszen később felmondtam, de ez a társított emlék nagyon nyomaszt, amikor meghallom ezt a zenét?



2020. okt. 5. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sose hallottam mostanáig ezt a számot, szóval nekem nem fog hozzá semmilyen emlék fűzni. Azért nagyon remélem, hogy többet nem hallom majd, gyűlölöm ezt a fajta zenét :D
2020. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a gondod vele. Szerintem nagyon hangulatos szép zene.
2020. okt. 5. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Most hallottam én is először ezt a számot, de egyáltalán nem tetszik. Viszont sok zene van amiről emlékek villanak be, de ezek mindenkinek másféle zenék, nem fog mindenkinek a te nosztalgiázos zenédről beugrani valami.
2020. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de amit most hallok először életemben, ahhoz semmilyen emlék nem fűzhet.

Elfogadom, hogy számodra ez a zene(szerű valami) kellemes, mert egy csinos archoz köthető, de egy kívülállónak, ez semmit sem jelent.

Szóval nem is értem, mit szeretnél.

2020. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fura azt hittem sokaknak tetszik ez a szám.
2020. okt. 5. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ava Max, imádom.

Az ő számairól a nyár jut eszembe és a munkahelyeimen töltött nyugis percek. Tavaj nyáron ott tetszett meg egy,száma, a So I am. Meg is jegyeztem magamnak az énekesnőt.

Idén nyáron, munkából hazajövet a lányommal egy másik számát hallottuk meg, ami mindkettőnknek megtetszett (Salt) és ezen a nyáron ezt rengetegszer hallottam és az új melóhelyemen is sokszor ment. A többi számát is szeretem. Nekem tehát alapvetően a nyár, nyugalom, kellemes társaság jut eszembe erről a zenéről.

2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra új ez a szám, nem nagyon szoktam ilyen újkori számokat hallgatni.

Két munkatársam jutott róla az eszembe, akik már újgenerációsak.

2020. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!