Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anglia és Németország egyes...

Anglia és Németország egyes részein most miért kezdtek az emberek megint pánikvásárlásba?

Figyelt kérdés

Tavasszal még érthető volt. Sokan azt hitték, itt a világvége, összeomlik a civilizáció, de minimum a boltok ellátása. De pár hét után láthattuk, hogy szó sincs ilyesmiről.

Ha meg arról van szó, hogy kevesebbet akarnak emberek közé menni, akkor ott az online vásárlás. A szállítás sem valószínű, hogy akadozna, tavasz óta már jobban rá vannak állva a jelenlegi helyzetre.

Tehát mi értelme van? Remélem, nem fog megint Európa-szerte elburjánzani ez a hülyeség.



2020. okt. 19. 19:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak közé beírtam még az "idiotizmus"-t is, de azt valamiért nem jelenítette meg.
2020. okt. 19. 19:18
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Túl közel mehettek egy 5g antennához így elvesztve józan eszüket.
2020. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

EGyfolytában német tv-t nézek, még nem hallottam...

HOl olvastad?

2020. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2020. okt. 19. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmitmondó cikkek nulla valóságalappal. Én sehol nem tapasztaltam panik vásárlást
2020. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Index meg 24 mint hiteles forrás...ne nevettesd már ki magad.
2020. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Több oldalon is írják mindkettőt, ha ráguglizol.
2020. okt. 19. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyuszka, nem kezdett senki panikvasarlasba. Es mar a szupermarketek sem engednek ujra. Hol elsz te?! Nana, hogy Magyarorszagon.
2020. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: Nem, mert Hollandiában élek, de ez amúgy marhára nem lényeges most. Amúgy feltételezem, hogy nem látod az egész országot, hogy mi történik. (Amennyiben az említett két ország valamelyikében élsz.) Németnél írják, hogy még csak egyes részeken jellemző.
2020. okt. 20. 08:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lényegében mit tudnának csinálni a szupermarketek? Az Egyesült Királyságról szóló cikknél ugyan írják, hogy egyes szupermarketek bizonyos termékeknél vásárlási limitet vezettek be, de ezt végülis mindenre nem lehet kiterjeszteni.
2020. okt. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!