Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet leküzdeni a stresszt?

Hogy lehet leküzdeni a stresszt?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, egy pokol az egész, minden kis apróságon agyonidegeskedem magam, nem tudom irányítani. Hogy tudnám leküzdeni ezt az állandó stresszt?
2020. okt. 21. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Nekem elèg ha lefekves elött megnezek egy filmet ami teljesen másrol szol vagy amik erdekelnek.

Meg is szünik a külvilag egyböl.

Másnap már máson isegeskedem ugyis.


Amugy sokat segit az az elvem, hogy azert felesleges isegeskedni mert azzal ugy sem oldodik meg semmi. Pár ilyen körömrágta feszült éjszakàm utàn rajöttem hogy semmi ertelme magamat kicsinàlni

Nem is értem a szervezet miért termeli a stresszfaktorokat. Nem az öskorban vagyunk már ahol barmikor betámadhat egy állat es kell a tuléléshez a fokozott keszültségi szint.

Hanem olyan gondok vannak manapság amikhez a stressz abszolut nem segitség vagy felesleges önmarcangolàs es nem több

2020. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Az egyetem az pont egy olyan dolog (tudom utólag könnyű okosnak lenni) ahol abból sem lesz bajod ha csúszol 1 évet.

A munka világában senkit nem fog érdekelni milyen jegyek voltak az indexedben, sőt az sem hogy milyen témában és hányasra írtad a szakdogát.

Ami érdekel azzal foglalkozz, a többiből meg teljesíts annyit ami elég.

2020. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sör.Valami sport.Esetleg egy kis meditáció :


https://www.youtube.com/watch?v=KgvLfVvs7m0

2020. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kell megtalálnod a számodra leghatásosabb stresszkezelő módszert. Lehet ez sport, olvasás, séta a természetbe, baráti beszélgetés, akármi, ami beilleszthető a mindennapokban és érezhetően kizökkent a felfokozott lelkiállapotból.
2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, ehhez egy bizonyos érdeklődés is kell, de én animéket szoktam nézni. Teljesen kirántanak a valóságból és miközben nézem őket úgy érzem minden gondom “semmisé” válik.
2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!