Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet leküzdenem a...

Hogyan lehet leküzdenem a belső idegeskedést, ha annyira rajtam van, hogy a munkámat is nehezen tudom elvégezni (pánik, belső stresszelés, szédülés)?

Figyelt kérdés
Felforgatja, kikészíti az életem, mi a megoldás?
2020. okt. 7. 17:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérem, aki legyűrte ezeket írjon, mert minden egyes óra egy újabb kihívás és már nem tudom mit tegyek ellene...
2020. okt. 7. 17:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen súlyos, akkor szakember.

Nyilván a gyökérokokat kellene feltárni, ha egyedül menne, nem itt írnád ki a kérdést.

2020. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami hasonló dolog van velem is, én akupunktúrára járok, elképesztő hatása van, mintha bevennék valami nyugtatót. Évek óta nem éreztem olyan nyugalmat, mint utána. Igaz elég drága, nem mindenki tudja magának megemgedni, de egy pszichológus is drága, és szart se ér, voltam már több helyen is. Volt, aki elkezdte nekem elsírni a bánatát:D mondom ezt nem hiszem el, én fizetek neki, és ő önti ki a lelkét..??
2020. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pszichológus és addig is pl valeriana vagy egy kis sör.
2020. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én szombat óta folyamat szédülök. Orvosok szerint rendben vagyok...most minden féle terápiákat próbálok. Elkapott pánikolás is meg csuda jó dolgok. Természetgyógyászhoz kezdtem most járni, ő talált több dolgot is, de legtöbbször a stressz, amit a csontkovács és az orvosok is alátámasztottak. A szédüléssel van tele a t.köm... új étrendre állok rá, aztán remélem a legjobbakat.
2020. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De hogy szédülsz? Mert a vertigó egy nagyon is létező dolog és nem stresszbetegség. Bizonyos tornagyakorlatoktól hipp hopp elmúlik.

Sok doki nem is tudja. Én is netről jöttem rá.

2020. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak megszédülök, olyan mintha focilabdán vagy valamilyen golyón mennék és nagyon kellemetlen...
2020. okt. 8. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem biztos h az. Vertigonál már felkeléskor forog a szoba aztán nekem legalábbis hol előjön hol nem de kifejezetten ez a forgás érzés van, főleg ha bizonyos irányba mozdítom a fejem. és egyensúlyproblémákkal jár, mivel fülbetegség. Ágyban fekve, kicsit ha az ember forgolódik, akkor is elő tud jönni, vagy ha az ember éppen csak felemeli a fejét.
2020. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja ez nem olyan, ez inkább a feszültségtől lesz, ki akar belőlem jönni, csak nem tudom ledolgozni, elkezdtem most súlyzózni, hátha az segít és levezetem a feszültséget, hogy ne jöjjön ez elő.
2020. okt. 8. 20:12
 10/11 anonim válasza:
nyugtatót kell szedni
2020. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!