Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 25 évesen nincsen életkedve...

Ha 25 évesen nincsen életkedvem akkor mit tegyek a maradék 20-30 évem alatt?

Figyelt kérdés
Már 1-2 éve így van nem egy hirtelen fellángolás szülte ezt a kérdést. Egyszerűen nincsen kedvem semmihez, ha valami munkával vagy hobbival sikerül is lekötnöm magam az se tart tovább pár napig. Majd kezdődik előlről.
2020. okt. 21. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen nem 30 éved van még.
2020. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tippeltem. Lehet több vagy kevesebb is.
2020. okt. 21. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy valamilyen betegség áll az életkedv hiányának hátterében. Neurotranszmitter zavar, vagy ilyesmi. Ha sikerül diagnosztizálni, akkor kezelni is tudják és minden okés lesz. Persze az élet nem csak móka és vidámság, viszont a szürkeségben tudnunk kell észrevenni a szépet is.

Rendszeres sportolás, olvasás, személyes kapcsolatok ápolása, egy rendes munkahely, ahol jól érzed magad, és természetesen egy jól működő párkapcsolat - ezek a tényezők sokat javíthatnak az életeden. Ezt egyszerre nehéz mind megvalósítani, de lépésről lépésre igen.

Sokat segíthet, ha egy hobbiban teljes lélekkel el tudnál merülni: akár egy hangszeren megtanulni, vagy egy harcművészetet elsajátítani.

Kitartást.

2020. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

A spirituàlis értelmezés meg azt mondja, túl sok életet leéltél már emberként, nem tud beszippantani az illúzió...az 5. új telefon, a nagyobb tévé, az új autó...nem tudsz lelkesedni az anyagi dolgokért, más célok még nincsenek a horizonton...keresgélj más irányba.

Egyetértek az előttem íróval, a harcművészet jó irány, van benne fejlődés.

2020. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért 25 éves korban még inkább 40-50 éved van, nem ártana valamit kezdeni magaddal.

Keress normális hobbikat, elfoglaltságot, kezd el tanulni valamit, ami érdekel - a nyelvek mindig hasznosak, és igen érdekes dolog -, de bármi más is jó, ami le tud kötni.


Én éppen fordítva vagyok, most vagyok 64 éves, van még 10-20 évem, és sokkal több tervem, mint ami belefér. Ezért szép sorban megyek végig rajtuk, legalább érdekesen töltöm a hátralévö idömet!

2020. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is így voltam,m aztán egy házibulin véletlen felcsinqlltam egy csajt... sosem volt köztünk több, övé a felügyelet, de én is kivehetem teljesen a részemet a nevelésből,m emiatt egymas közelébe is költöztünk, szinte minden nap része vagyok a kisfiam életének, és ez adja a teljes életcélomat, motiváltságomat mindenhez, hogy neki megteremtsek mindent.
2020. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!