Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálod-e, hogy egy csomó...

Utálod-e, hogy egy csomó helyre időre kéne odaérni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Néha
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon,sofőr voltam először még laza volt minden,majd a főnök be vállalt ilyen express munkákat külföldre,annyira ki volt számolva minden hogy az már fájt.

Legjobb érzés az amikor egy fárasztó nap után be jött egy megbízás késő délután,menni kellet gyorsan felrakodni majd indulni kellet egész éjszaka menni kellet, oda érek pont időre és 3 óra várakozás után be hívnak aztán szép lassan le szedik az árut majd félre rakják,érdemes volt ezért sietni és hajtani? Hát nem.

Le is számoltam elég hamar.

2020. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, de ez nem is szeretet kérdése. Peldául jártam fizikoterápiára, ahol a nő nem adott időpontokat, mindenki akkor jött kezelésre, amikor éppen akart. 7 és fél 9 között 30 perceket kellett várni, 10 és 11 között 1-2 ember volt. Muszáj hogy időhöz legyenek kötve a dolgok, különben a legtöbb nem működőképesek és fenntarthatoak.

Sulim is olyan volt hogy elvileg x órakor kezdtünk, de késhettél fél órát is, mindenki telibearta... képzelheted mikor kezdődött az oktatás, ráadásul gyakorlat, amit ugye nem lehetett elkezdeni míg ott nem volt mindenki. Legszebb hogy a tanár is kesett...

Szóval röviden: nem szeretem az időre menést, de muszáj, mert ahol nincs ez a rendszer, ott káosz van.

2020. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg utálok sokat várakozni
2020. okt. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom. Pláne ha rohanok, mint egy barom mondjuk a munkahelyemről időpontra valahova, minden piros lámpa megfog, aztán alig találok parkolóhelyet, majd amikor utolsó pillanatban berobbanok az ajtón, akkor szembesülök vele, hogy amúgy még 3-an vannak előttem.

A legnagyobb bajom nem is az időponttal van, hanem azzal, hogy nem tudom mennyire kéne azt szigorúan venni. Van hogy rohanok, majd érkezésnél közlik, hogy "ja, az csak egy tájékoztató jellegű valami" és van hogy kések 5 percet, akkor meg leteremtenek, hogy nem jöttem időben.

2020. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem utálom. Meg kell szokni. És nem rohanni kell, hanem időben elindulni. Inkább én várjak, mint rám várjanak.
2020. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok mindent utálok kobban, mint az időre menést. Főleg kora reggel!
2020. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, tétlenül várni viszont utálok.
2020. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az zavar, hogy ha egy nap van valami érdemi nagy teendő amit időpontban kell csinálni, vizsga, megbeszélés, de akár fogorvos is, addig egyszerűen nem vagyok képes koncentrálni a feladatomra. Arra készülök egész nap, hogy az időpontköteles dolgon túl legyek, csak utána tudom nyugodtan végezni a dolgomat. Mindig is ez volt, nem valami kellemes, de már megszoktam. Egyébként önmagával az időponttal nincs sok bajom.
2020. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!