Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igénytelen vagyok,...

Szerintetek igénytelen vagyok,mert beérem egy 200eft-os fizetésű munkával?

Figyelt kérdés
Ez egy aránylag kényelmes sofőri munka. A családba többen mondták,hogy miért nem keresek jobban fizető munkát,vagy megyek el külföldre dolgozni. Van saját házam,autóm(igaz 22 éves).
2020. okt. 22. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked az elég nem nyomorogsz mellette akkor szard le. Majd ha lesz családod keresel mást mert akkor már nem lesz ez elég
2020. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
En 160al is beerem. Es rogyasig vagyunk hitelekkel. Parom még ennel is kevesebbet kap, de még élunk. 😊
2020. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek fiatalon feláldozzák az egészségüket a pénzért, idősen pedig a pénzüket az egészségükért. Ha kényelmes a meló, hosszútávon jobban jársz. Egy ismerősöm külföldön alumíniumot hegesztett, az összes foga kisorvadt, csak az íny tartja, milliókba fog neki kerülni és 40 éves. Ha te jól érzed így magad, akkor semmi más nem számít!
2020. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ja és milliós fizetés mellett is lehet valaki igénytelen, lásd Borkait, aki lyukas zokniban kúrt. Vagy Dr. Lichy József ügyvédet, aki mindig tv-kben szerepel, a foga neki is igen szexuális. Igénytelen, jómódú szarok.
2020. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kevesebbet keresek nálad. Viszont itthonról dolgozom, 4 napot egy héten, a többi napon túrázok, járom az erdőt, családommal, barátaimmal foglalkozom, sportolok, hobbijaimat művelem. Nincs több pénzre szükségem, nem költök sokat. És olyan életet élek, amilyet akarok. Számláim befizetve, kajám van, pár havi tartalékom is. Minek kellene hajtanom magam ennél jobban? Inkább úgy élek, ahogy szeretek. Ha neked így jó, senkinek semmi köze hozzá.
2020. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem,igénytelen vagy.

Mások az igényeid.

Nyugalmat,szabad időt szeretnél,nem pedig stresszelni egész életedben,hogy olyan dolgokra költsd a pénzt,amire a fogyasztói társadalom szerint szükséged van.

2020. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó mit nem adnék csak a feléért!
2020. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igénytelen. Én örülnék már annak is, ha lenne saját házam és nem kéne albérletet fizetni. A helyzetedben megelégednék ezzel a keresettel, valószínű még félre is tudnék tenni belőle.
2020. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!