Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenen kiakadok, semmihez sincs türelmem, minden idegesít, már magamat sem bírom elviselni. Mi lehet ez? Volt már valaki így? Mi segített?

28/n


2020. okt. 22. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon stresszes az életed?

Depressziós nem voltál?

2020. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen mostanába az életed? Stressz...?
2020. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mentalista2 válasza:
Valószínűleg történt valami ami nagyon bánt es nem tálalod a helyed pont ez miatt!privátban lehet tudok többet segiteni
2020. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Depressziós nem vagyok, de elég stresszesen élem meg mostanában a munkám, az életem.
2020. okt. 22. 21:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez tavasz óta tart.
2020. okt. 22. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond a munkahelyeden?


Én fel mondtam,mert mindig csesztettek valamiért,mindig ki számolták az időmet,pedig el mondtam hogy az lehetetlen küldetés lesz,teleportálni még nem tudok, meg jó párszor túl hajtottak,én inkább az életet választottam mint a temetőt,lehet hogy furcsán hangzik de igaz.


Mi a gond az életeddel?


Ez akkor már nem sima depresszió ha nem súlyosabb,ami lehet hogy el múlik magától de az is lehet hogy évekig fent marad ha nem teszel ellene.

Pszichológus lehet hogy tud segíteni,nem biztos hogy az első meg fog felelni a számodra lehet hogy csak a harmadik lesz az igazi.


Egyedül nagyon nehéz le győzni,velem is ez van már több ideje és még én is fiatal vagyok.

Ha rám hallgatsz minnél előbb el mész dokihoz akarom mondani pszichológushoz,ha minnél tovább vársz annál nehezebb és rosszabb lesz,ne akarj el jutni abba az állapotban hogy egésznap csak fekszel,alszol,keveset eszel,semmi erőd és kedved sincs semmihez az ég világon,nincs motiváció stb..

2020. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!