Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mi?

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy második instagram felhasználóm, amivel csak ismeretlen embereket vagy oldalakat szoktam követni amik tetszenek. 2 éve talán, hogy bekövettem egy lányt. Ekkor rámírt, hogy elég gyerekes amit csinálok, mikor hagyom őket már békén? Még a "nevemet" is leírta, konkrétan magától árult el mindent.

A helyzet az, hogy megnéztem a facebookját ezután, ott volt egy régebbi kiírása, mi szerint az exe zaklatja őt és hogy ez milyen dolog, hagyja már békén őket. Jó hát így elég könnyen összeállt a kép, amit az egész világ elé tárt.

Azóta az instáját hol privátra, hol publikusra állítja. Nemrég publikus volt, bekövettem a személyes profilommal, majd kitörölt. Utána még egyszer, megint ugyanaz. :D Most ha egy alföldi falusi kocsmáros lányáról lenne szó, még megérteném, de elvileg egy MSC biológus, ráadásul már férjnél van. Ennyi ésszel ez hogy lehetséges?


2020. okt. 22. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze mondhatjátok hogy mit foglalkozok ilyenekkel, én néha csak szeretek ilyen feleslegesnek tűnő dolgokba belemenni, mert ráérek. Próbálnám megérteni hogy létezhet ilyen, de még mindig nem megy.
2020. okt. 22. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Más szocializálódások, más etikett. Például én egyáltalán nem értem ezt az egész sztorit. Instán ismerkednek az emberek? Milyen kép áltt össze?
2020. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem foglalod el magad ertelmesen, hulye emberek meg annyira sokan vannak.
2020. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!