Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernusnak miért az emberek...

Csernusnak miért az emberek "leleplezése" a mániája?

Figyelt kérdés

Az tűnik ki a beszélgetéseiből mintha mindig azzal foglalkozna, hogy hol lehet fogást találni az emberen akivel beszél és hogyan lehet megszégyeníteni, hogy az utána egy rakás kakinak érezze magát.


Mindig a nagy leleplezést játssza el, hogy hoppá, na itt valami nincs rendben mert hogy ezt és ezt mondtad, ebből pedig ez és ez következik, és a végén oda jut el hogy mindenki (kivéve őt) egy gyáva, nem felnőtt, jellemtelen, alkalmatlan, megalkuvó, érzelmileg fejletlen senki! :D


Vajon ő képes csak úgy egy sima baráti beszélgetésre?



2020. okt. 22. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert a magyarok genetikailag alárendeltek. Birkák. Szükségük van arra, hogy alázzák őket.


Csernus kiszolgálja ezt az igényüket és megszedi magát rajtuk.


Jól teszi. A birkák megérdemlik.

2020. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert neki magának nincs önbizalma, és az a tévképzete, hogy ő annál feljebb kerül, minél mélyebbre döngöli földbe a partnerét, akit nem is tekint egyenrangúnak. Szerintem ő nem képes normális lenni, hozzáragadt a bőréhez ez a bunkó szerep.
2020. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Csernust munka közben látod mindig, aminek pedig az a lényege hogy megtalálja mi nem stimmel. Biztos képes baráti beszélgetésre de nem vagyok a barátja így nem tudom.
2020. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés. Csodálom egyébként, hogy valaki komolyan veszi az embert.

Én évekig jártam egy kiváló szakemberhez, és annyi rálatásom van erre a témára hogy ki merjem jelenteni, hogy Csernus "módszere" olyan káros, hogy csodálom, hogy még nem tették el láb alól...

2020. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Szóval lényegében az a baj, hogy az emberek odamennek a problémáikkal, csernus meg logikusal levezeti, hogy mi az? Szerintem ezzel nincs gond.

A többi meg színház. A lealázással tudott befutni. Ha átlagos pszichológus válaszokat adna, a kutya sem tudná a nevét.

(Hozzáteszem: Sokszor bizony az őszinte szembesítés a leghatékonyabb. Volt olyan ismerősöm, akinek volt már öngyilkossági kísérlete, miközben pszichológushoz járt. Eléggé leosztottam és tádám, erre volt szüksége. Azóta összeszedte magát.)

2020. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Vegyük külön a színházat, ês a tênyleges segítséget. Cs. direkt hozza a drámát, mert ez látványos, bejött, és jól fizet.

De sok embernél már tênyleg csak a mentális pofon segít. Ha együtt pityeregne, meg sóhajtozna a betegeivel, akkor azok semmin nem változtatnának.

Én szemêly szerint nem bírom az arrogáns, lekezelő, fszfej stílusát, biztos, h ráborítanám az asztalt. De azt elismerem, h szakmai szemmel hatásos a módszer.

Amúgy őrá is ráférne ha vki ordibálna vele egy sort, mert ő se százas.

2020. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Én hajlandó lennék komoly pénzeket fizetni, ha még rendelne. Azért, mert nekem és az ilyen stílusú embereknek, mint én csak ez a fajta mód használ. Jártam már több szakembernél és az együtt pityergés meg a lelkizés nagyon nem tetszik és nem is vált be. Van akinek a lelkének nem pátyolgatás kell, hanem egy pohár víz az arcába. Ez teljesen személyiségfüggő. Egy határozott, főnök stílusú embernek semmit sem ér, ha egy 25 éves pszichológusnő pátyolgatja.
2020. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha valakinek az kell, hogy megalázzák, terrorizálják, leszólják és kigúnyolják, annak egészségére. Hajrá.

De ha valakinek tényleg csak ez a módszer segít, ott már eleve pszichológiai probléma van.

Egészséges embernek nincs szüksége arra, hogy verbálisan leköpjék és beletöröljék a lábát az arcába.

2020. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Az #5-ös válaszom lepontozása azt hiszem, hogy eléggé bemutatja, hogy sok embernek tényleg erre van szüksége.
2020. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
7-es vagyok. Csernus nem megaláz, hanem kendőzetlenül, őszintén kimondja az igazságot, azt amit más nem mer kimondani. A pillangólelkűeknek hangzik megalázásnak, de akiben komoly realizmus van, annak csak őszinteségnek tűnik, még ha kicsit nyers is.
2020. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!