Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek féltékennyé akar...

Szerintetek féltékennyé akar tenni vagy mi a célja?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel pár hete beszélgetek. Most beszéltünk előszőr szóban és megkérdezte tőlem,hogy nincsenek-e szép lány ismerőseim(amin egyébként megsértődtem) aztán mondtam hogy voltak de hát nem hiszem hogy ők tetszenének neki,erre ő nevetett és megkérdezte,hogy most miért vagyok ilyen. Szerintetek rájött hogy tetszem neki vagy direkt csinálja hogy féltékeny legyek és zavarjon?

2020. okt. 23. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Inkább arra jött rá, hogy neked tetszik ő, neki viszont neki te nem tetszel és finoman próbálta jelezni. Így is megsértődtél, hát még ha kimondta volna.
2020. okt. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek után miért akar még velem beszélni ha tudja hogy tetszik nekem?
2020. okt. 23. 04:15
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szimpatikus lehetsz, a társaságod keresése a szociális igényét elégíti ki, de ez még nem jelenti azt, hogy szerelmes érzések élednek benne. 😔
2020. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert gondolom aki valójában tetszene neki, az nem kapható mindig, a hiúságának nem tetszik, hogy hoppon marad, muszáj az egóját nyugtatni azzal, hogy olyat is talonban tart, aki azonnal kapható. Te ugrasz és válaszolsz neki mindig. Majd megtanulod idővel, ha több tapasztalatod lesz. Gondolom még naiv és fiatal vagy.
2020. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a kérdésben szereplő szép lányokhoz "rajtad" keresztül vezet az út.
2020. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy rajtam keresztül? Nem úgy értette hogy én nem vagyok szép neki?
2020. okt. 24. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Miguel a következőre gondolt, a srác rád osztotta a közvetítő szerepet, a lány ismerőseid között becsajozhat.
2020. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem hiszem, hogy te vagy az esete inkább általad akar meg ismerkedni azzal a lánnyal aki tetszik neki mert biztos a te baráti körödben van.
2020. okt. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Szerintem meg elképzelhető az is hogy te tetszel neki, csak mivel egy egos fasz így próbál menőnek feltűnni előtted.. ilyet már velem is csináltak, direkt próbált más lányok felé kacsintgatni de aztán csak sírva jött utánam, természetesen miután meguntam ezt az undorító kivagyok mutatom viselkedést többet szóba sem álltam vele.
2020. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!