Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm féltékennyé...

Legjobb barátnőm féltékennyé akar tenni? :D

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm. Elköltözött.

Aztán ahová ment város talált barátnőket és amikor én nem megyek el hozzá,akkor mindig ki hangsúlyozza,hogy jajj hát hívom akkor xy-t. Nyugodt hangnemben mondom,hogy jól van hívd őket,legalább lesz programod.

Ilyenkor meg ideges szokott lenni.


Én ezekből azt veszem le,hogy féltékennyé akar tenni,hogy ha azt mondja másokkal találkozik akkor biztos elmegyek hozzá,meg rosszul érzem magam. Pedig nem. Tudom,hogy legjobb barátnők vagyunk,de most,hogy ő elköltözött neki is más lesz az élete meg nekem is. Nem fogom befolyásolni kivel barátkozzon kivel nem.


Viszont abban az esetben amikor én mondom,hogy találkozok egy régi barátnőmmel,teljesen ki van akadva.


2014. nov. 2. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, viszont nem értem, miért. Kérdezd meg tőle, mégis miért csinálja.
2014. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÁÁ kiakadna ha megkérdezem tőle :D
2014. nov. 5. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor... talán csináld ugyanazt, amit ő.

Ha idegesíti, akkor lehet, hogy ő is abba fogja hagyni, mert rájön, mekkora butaság.

2014. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatban írtam,hogy ha én mondom,hogy xy-nal megyek ide-oda akkor kicsit sértődöttséget,féltékenységet vélek fel fedezni a hangján.Pedig én nem is emelem ki meg semmi.


Ő pont olyan ember,akinél a tükör módszer nem válik be.Szóval ha ugyan azt csinálom mint ő akkor annak rossz vége lesz.Nem ő fog szarul kijönni hanem én.

Így én nem mutatok tükröt én nem leszek olyan mint ő vagy bárki más.Máshogy próbálom megoldani a dolgokat.

2014. nov. 6. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, olvastam :D

Csak gondoltam, ha többször, és ugyanúgy kihangsúlyozva mint ő... de ha nem, hát nem. :(

Nem tudom. A barátnőd lehetetlen eset :D Nem lehet vele beszélni erről, nem csinálhatod ugyanazt, nem tudom.

2014. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hidd el néha én is úgy érzem,hogy lehetetlen.

Makacs,öntörvényű,temperamentumos mindig neki van igaza effektus :D


Szóval nem egyszerű,de azért imádom,meg mivel én nem ilyen vagyok így tudom kezelni. Sőt azt mondta,hogy eddig egy barátnője se tudta úgy kezelni mint én.Vele hasonló karakterű lányokat nem is tűr meg maga mellett,mert kikészíti az összeset :D

2014. nov. 9. 16:31
 7/7 anonim válasza:
egyenesen kérdezd meg tőle hogy: Te most féltékennyé akarsz tenni?
2015. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!