Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoltak mar be kintrol nyilvan...

Szoltak mar be kintrol nyilvanos vecen amikor kakiltatok hogy siessetek vagy barmi ilyesmi?

Figyelt kérdés

Fajt a hasam egesz nap, rammjott az utcan az inger es gyorsan bementem a legkozelebbi mekibe hogy kakilni tudjak. Viszont az tortent hogy ereztem hogy meg egy adag fog jonni es addig nem alltam fel, de a hangos pukik jottek sajnos.. Viszont kintrol mar volt aki beszolt hogy siessek meg hogy budos szarszag van, meg nevettek hogy pukiztam. Kellemetlenul ereztem magam, kesobb mikor letudtam a dolgot alig mertem kijonni.


22L



2020. okt. 23. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel előfordulhat, hogy éppen nyilvános helyen jön rá a szapora, erről nem te tehetsz. Bunkók voltak, akik siettettek téged, illetve viccelődtek az állapotodon, viszont nem kell velük foglalkozni.
2020. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tirpákok mindig is voltak és mindig is lesznek, ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2020. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Na megint itt a kakifantom.

Minden nap kiír valami hasonló kérdést lánynak kiadva magát, miközben erre veri. Ne etessétek a trollt.

2020. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, beengedtem, és rászartam a fejére.
2020. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
S hány évesek voltak? 12? A wc arra való, hogy pisilj, szarj, foss, meg fingj ott.
2020. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már hogy kakiltam és fujjogtak hogy sz4r szag van, kimentek stb.

Ciki, de mit lehet tenni.


Egyszer siettettek is pisiléskor, üres volt az összes többi wc de ő pont abba akart menni ahol én voltam.

2020. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem latta az elmult het termeset, egy serdulo kiscsavo naponta beszaro, fingo lanyok szomoru eseteit irja le, es valoszinuleg erre elvez.
2020. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dorci1999 ***** válasza:
59%
Sajna előfordult velem hogy sürgettek nyilvános helyen mikor nagyvécéztem, hogy siessek. De most az ilyenek azt akarják hogy szaros legyen a bugyim, vagy mégis hogy gondolják? 21/L
2020. okt. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
férfi ec-ben ez teljesen megszokott dolog, most, hogy megtudtam, a nőiben is ez megy, egy fokkal közelebb kerültem a bu"zivá válláshoz :D
2020. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
wc
2020. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!