Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő amíg nem kakiltatok? Milyen érzés volt utána wcre ülni?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok
2018. jún. 21. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

8-9 nap. Szörnyen fájt, egy időben szörnyű székrekedéssel küzdöttem. Azt a fájdalmat nem kívánom senkinek. Azóta jobb, megtaláltam a módszerem. Tejeskávé.


L/20

2018. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3-4 nap volt max.(középkorú nő)

De ne várj addig! Ha meg tudod oldani, legjobb egy langyosvizes beöntés magadnak, ha már nagyon szorult helyzetben vagy. Ez minden erőlködés nélkül azonnal segít. Későbbiekben pedig a megelőzés a legjobb.

2018. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
4 nap. mutottek a hasamat, alig tudtam enni. megittam egy szuz teat es minden erolkodes nelkul kijott aminek ki kellett 😁 csodas erzes volt
2018. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
5-6 nap. Valamilyen pszichés gondom lehet, mert ha idegen helyen vagyok, és tudom, hogy más is hallhatja, hogy wc-n vagyok, akkor hiába kell, nem megy, az agyamban meggátol valami. Így ha éjjel vagy valamikor, amikor senki sincs a közelben, nem tudom megoldani, akkor ki kell várnom míg hazaérek. Igazából nagy megkönnybbülés, mindig alig várom már :D szerencsére nem túl gyakran fordul elő ilyen, pláne, hogy alapesetben naponta kétszer is el tudok menni, és az állaga is normális.
2018. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20/l (előző voltam)
2018. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem 4-5 nap volt a max, de nem emlékszem, milyen érzés volt utána. Csak arra, hogy nagyon fel volt puffadva a hasam. Egyszer volt olyan is, hogy hashajtót kellett bevennem, az iszonyatos volt, úgy görcsölt a hasam, mintha szülnék, vagyis még nem szültem, de kb olyan lehet...

27N

2018. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Amikor először még dietetikus segítsége nélkül próbáltam enni anorexiás koromban és a cigit is letettem, egy hétig nem kakiltam. Megijedtem, hogy baj van és bevettem egy hashajtót. Köv nap úgy felfújódott és szúrta hasam, hogy üvölteni akartam, de sikerült kakilnom. Kakilás alatt is után is fájt a hasam. Akkor voltam 27. Nő vagyok.
2019. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Te valami perverz vagy?
2020. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mikor 9 éves voltam nagyon beszorultam a nugátos müzlitől.

10.nap jött. Nem fájt vészesen.

16F

2021. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 nap volt a max. Gyógyszer mellékhatása, hogy fog. 3. napon kb. 30 percet ültem a WC-n, mire ki tudtam préselni magamból az anyagot. Már a falat ütöttem kínomban, annyira nem akart kijönni. De olyan is volt, hogy kénytelen voltam beöntést adni magamnak, hogy fellazuljon, és meginduljon.

49/F

2021. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!