Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek,akik nőket dicsőíte...

Az emberek,akik nőket dicsőítenek a külsejük miatt, komolyan gonodlják ezt ?

Figyelt kérdés
Miért baj, ha valaki nem szép ? Miért szokás hangzatos, túlspiláztt bókokat mondani az előnyös külsejű nőknek ? Nők is megteszik, nem csak a férfiak,tehát nem pusztán a férfiak bókolási szokásairól van szó. Miért nem dicsérik az intelligens embereket, az állatvédőket, a szenteket, mártírokat, feltalálókat, tudósokat, nevelőszülőket..stb. ?
2020. okt. 24. 22:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
17: nem én vagyok jó, ők igénytelen trógerek, akiknek ez is *ennyire jó*
2020. okt. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%
Miért baj, ha nyíltan megdicsérik pl. Dúró Dórát, Kunhalmi Ágnest, mert gyönyörű istennők?
2020. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, ha valaki nem szép, csak gyakran komplexusosak, mint te kérdező. Miért ne lehetne megdicsérni? A külső az első, amit meglátsz a világban mindenhol, nem a belső. Azt csak idővel megismered, ha a másik szimpátiát váltott ki belőled, amit simán lehet átlagos külsővel, de jó kisugárzással is megtenni. Az, ha te esetleg nem kapsz egy bókot sem nem a külsőd miatt lesz, hanem a stílusod miatt, hogy hiperérzékeny vagy és mindenki, aki ellent mond neked, (ámbár lehet van igazság a szavaiban) támadásként fogod fel. Így azért sosem lesz egyszerű életed, mivel nem szabad keserűnek lenni. Próbálj meg túllendülni ezen a szépség dolgon és építeni a jellemedet! :)
2020. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
Férfiak nyilván azért bókolnak,mert reménykednek egy kis testi viszonzásban.Egyébként szerintem is nevetséges ez,férfiként mondom.Nem veszik észre,hogy ezzel pont a tartásukat veszítik el a nő előtt.A nők meg általában riválist látnak a másik nőben.Akiket felsorolsz,őket is dicsérik,csak talán nem annyira intenzíven.
2020. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Akik a kérdésre válaszolnak, azoknk köszi, akik veszekedni járnak a gyakorira, azoknak azt mondanám, sürgősen szokjanak le róla,é vekkel ezelátt jártam ide és sokkal kevesebb trollkodás volt, sokkal több hasznos topikkal. Most mindent elleptek a kötekedők és a trollok, és még nekik áll feljebb, ha lesüllyedsz a szintjükre egy időre és visszaszólsz, hogy gondolkozzon el saját magán (is). Ezért untam meg és reagáltam az előző trollnak. Nem az első, hanem a sokadik topik, ahol nem hagynal békét másoknak.


"Az, ha te esetleg nem kapsz egy bókot sem nem a külsőd miatt lesz, hanem a stílusod miatt, hogy hiperérzékeny vagy és mindenki, aki ellent mond neked, (ámbár lehet van igazság a szavaiban) támadásként fogod fel."


Semmi közöd nem lenne hozzá, akkor sem, ha így lenne, de a kérdés nem is ez.Nem, nem fogtam fel támadásként, csak ő volt a 45. troll két hónap alatt, akibe belebotlottam (hacsak te nem ugyanaz vagy most).


" Így azért sosem lesz egyszerű életed, mivel nem szabad keserűnek lenni. Próbálj meg túllendülni ezen a szépség dolgon és építeni a jellemedet! :)"


Ne oktass ki engem, hogy én hogy épitsem a saját jellememet, ameddig neked sem megy. Látod, én visszaszólok a kötekdőknek, hogy fogyatkozzanak itt egy kicsit, mert invázió van belőlük az oldlaon jóideje. Mondom, évekkel ezelőtt alig voltak. Nyilván a moderálási szabályokon kellene sokat alakítani.

2020. okt. 25. 16:16
 26/26 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, rettentően szánalmas az, ahogy itt próbálod kioktatni az embereket, miközben felteszel egy olyan kérdést, amiből süt az irigység és a féltékenység.

Ha számodra nem lenne baj az, hogy másokat megdicsérnek és téged pedig nem, akkor ez a kérdés se fogalmazódott volna meg, hanem teljesen hidegen hagynak a dolog.


Kicsilány, előbb magadat tedd rendbe agyilag, ne játszd itt az atyaúristent, miközben eléggé egyértelmű, hogy csak rosszindulat van benned, amit a kérdésed is jól tükröz.


De egy ismét beigazolódott, hogy buta emberrel nem lehet beszélgetni, hisz hiába világosítjuk fel többen is, hogy butaságokat ír ide, ész érvekkel bizonyítottuk, hogy téves, amit állít, de nem képes megérteni, felfogni, csak hajtja folyamatosan a saját egója által tévesen kitalált nézőpontot.


Kérdező, kérlek keress fel egy pszichológust!


Ne kérdőjelezd meg azt, hogy kinek mi a szép, és hogy mire tesz véleményt.

Saját magaddal foglalkozz és ne a keserűség vezéreljen téged.

2020. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!