Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen másképp nézek ki,...

Teljesen másképp nézek ki, mint ahogy magamat érzem, ez mi?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nincs mentális betegségem, nem drogozok. Belűlről én egy kedves, derűs, barátságos fickónak érzem magam, kb 5-10 évvel fiatalabbnak a koromnál, szóval lelkileg fiatalnak. Valójában 45 éves vagyok, és a tükörből egy zorall, brutál állat favágó viking néz vissza rám. 188 cm/105 kg. Az utcán átmennek a járókelők a túloldalra, a kisebb gyerekek pedig megállnak a növésben a látványomtól. Buszon nagyívben kikerülnek az ellenőrök. A mosolygás csak ront a helyzeten, mert leginkább egy pszichopata sorozatgyilkosra hasonlítok ilyenkor. Ezt leszámítva teljesen normális vagyok. A szeretteim nyilván így szeretnek, mert ismernek, de ez engem nagyon zavar. Pl ha teljesen kedvesen megszólítok egy nőt, az már tárcsázza is a segélykérő vonalat. Horrorfilmbe rögtön felvennének smink nélkül is. ( Fogaim jók, nem sebhelyes az arcom, csak ilyen kegyetlen az arcberendezésem). Ha vki kér egy fotót tőlem, a reakció a Jézusom! vagy fejvesztett menekülés lesz. Kb így képzeljétek el a helyzetemet.

Oké, mi ez, és mit tudnék vele kezdeni? Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2020. okt. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, cimbora, a nők összeverekednének érted, ha pl. elmennél a kórház gyerekosztályára önkéntesnek. Egyre többüknek kezd elege lenni a sok metroszexuális, nyalkafejű, p_csáig Ájfónban turkáló élettelen szardarabkáktól. Én is 196 cm vagyok, 135 kg, borotvált fej, szakáll, masszív, kondis alkat, de bírnak a nők. Aki pedig kinézet alapján ítélkezik, az takarodjon is át a másik oldalra. Nem veled van baj, hanem mindenki mással, azon pedig nem tudsz segíteni.
2020. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akivel érdemes barátkoznod vagy ismerkedned az nem fog elitélni a külsőd alapján.

Mondom ezt úgy hogy egyébként én nagyon jól tudom milyenek az emberek nagyrészt 99% csak mondja hogy nem érdekli a külső.

Nekem elvileg lekezelő a nézésem ezért nehezen nyitnak felém. De szerintem vannak nők akiknek kifejezetten bejönnek a nagy darab férfiak mert a nők felé ez nem fenyegetés ez a nagy külső hanem biztonságérzet főleg ha valóban kiegyensúlyozott személyiség vagy. Ezt 24 éves nőként írom. Én legalábbis így gondolom.

Nemtudok ebben igazi tanácsot adni csak elmondtam a tapasztalatomat.

2020. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát, nem gáz, ha kedves vagy, de nem erölteted a mimikáiddal úgy is kedvesnek fogsz tűnni.


Sok embernek külömbözik a testképe a valóságtól.

2020. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az a pláne, hogy nem tűnök kedvesnek optikailag. De persze az vagyok, normálisan beszélek, stb. Természetesen sok előnye is van a külsőmnek, pl nem szoktak belém kötni. :)

Viszont sok előítélettel találkozok nőknél, vagy hétköznapi helyzetekben. Sokszor szinte bizonygatnom kell, hogy nyugodjon meg, nem fogom megverni, nem vagyok gengszter, nem a börtönből jövök, stb. Kicsit fárasztó néha. Na de ez van.

2020. okt. 27. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tudsz valaki olyan híres embert, akire hasonlítasz?
2020. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Terminator filmből a T-800 asra hasonlítok.:) Nem vagyok annyira izmos, mint Arnold, se olyan jókêpű, de megjelenésre kb olyasmi.
2020. okt. 29. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jót mosolyogtam az íráson. Akárhogy is, szerintem nagyon tuti pali lehetsz. Nemcsak a külsőd miatt, hanem a stílusodért :D
2020. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is jot nevettem az irasodon (nem gunybol, hanem mert baromi jofej lehetsz) 😃. Szerintem nagyon jo a stilusod, az eloadasmodod, csodalkozom is, hogy az ellenkezojet erzed. Nem tudom milyen kozegben mozogsz, de szerintem a hasonlo stilusuaknal kellene probalkoznod. Sajnos nem tudok jobb tanaccsal szolgalni, de drukkolok neked, nagyon! :)
2020. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!