Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok úgy lenni,...

Ti is szoktatok úgy lenni, amikor segítséget kértek, kicsi szívesség, és segítenének is, de majd a következő évezredben és akkor még teljesen máshogy mint ahogy neked kell?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor feltudnék robbanni, egyre nehezebb h visszafogjam magam és ne küldjek el valakit melegebb éghajlatra. Ritkán kérek segítséget, de soha nem azt kapom amit kérek , miért? Hiába a jó szándék ha inkább csak felba... az agyam a másik. Nem tudok megnyugodni, hát szétütnék egy ajtót is. Mit tegyek ilyenkor?
2014. nov. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor kérj szívességet, ha nagyon-nagyon muszáj. És ne éld bele magad abba, hogy 100 %-os lesz a segítség. Akkor elutasítás esetén sem ér csalódás. Mások hülyesége miatt meg kárt tenni magadban, vagy a tárgyakban, oktalanság.
2014. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem mostanában ilyen embereket hozott be a sors elém,szinte, undorítóak!!!
2014. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hasonló ahhoz, amikor felteszel egy kérdést amire szeretnél választ. S ahelyett, hogy kapnál választ vagy visszakérdeznek (miért?ki mondta?hol?mikor?stb.) vagy teljesen másról kezd el beszélni. Tarkó lövés. Szerintem idegesítő amikor nem kapsz egy normális választ és a fél nap elmegy rá.
2014. nov. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!