Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmas az életem, mit csináljak?

Unalmas az életem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy telnek a napjaim évek óta hogy reggel felkelek, megmosakszom, wczek, aztán kávézok, közbe imádkozom(hívő vagyok) aztán megyek dolgozok, haza erek délután 4-re. Itthon elmegyek boltba, vagy házi munkát végzek, hétvégén pihenek, gyülibe megyek! Nincs karos szendvedelyem! De a gyüli tiltja hogy buliba menjek stb! Oké abban igazuk van ne cigizz ne légy alkoholista, és a gyűlölet, harag helyett szeretetben élj, de az hogy se buli semmi mert pokolba jutsz sztem azért nem jutsz pokolba ha buliba elmész még éled az életed egy kicsit nem?!kulonben is nem tudjuk van e pokol
2020. okt. 28. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakadj ki a szektából ahova jársz és kezd el élni, kezdj el olyan dolgokat csinálni amit szeretsz és boldoggá tesz.
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Napi gyülis kérdés:PIPA

Léphetünk tovább.

2020. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz, utazz, kezdj új hobbiba. Nem kell mindent úgy csinálnod, ahogy a "gyüli" mondja.
2020. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a gyülid mit tart bulizásnak, de az, hogy keresztény vagy, az nem jelenti, hogy az életetet sem élvezheted. Az oké, hogy a drogozást, meg, hogy fűvel fával összefekszel, azt bűnnek veszi, de az, hogy összeüljeek társasozni, vagy házibulit csapjatok, ahol nem lesztek holt részegek, szóval, hogy ezeket is tiltja az úgy nem oké. Miért ne szórakozhatna egy keresztény is, lehet úgy is bulizni, jól érezni magad, hogy ne szívjál hozzá vagy nem tudom. Gondolom ezzel senkinek se mondok újat, azért írom, mert nem értem a gyüli ezt miért tiltja? Bűn lenne a szórakozás, boldogság?
2020. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyüli az tényleg valami szektás dolog ami már alapból nem egészséges.

Persze nem akarok beleszólni mindenkinek más.

De nyugodtan elmehetsz szórakozni. Isten biztos szeretné, hogy jól érezd magad jó társaságban nem? Amíg nem ölsz embert meg ilyenek csak jól érezd magad addig nyugodtan. :D

Szabad akaratod van és nem a gyüli irányít

2020. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háziállat esetleg? Persze nem erőltetésképp csak sok ember elfoglalja vele magát és mellettük aztán biztos nem unalmas.
2020. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!