Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Unalmas az...

Mit csináljak? Unalmas az életem, barátaim nincsennek, önbizalom hiányos vagyok.

Figyelt kérdés
Szertnek változtatni az eletemen, ismerkedni nem merek. Hogyan tudnám elfogadni magam?
2015. máj. 21. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani amit mindenkinek szoktam :) Ha érdekel valami sport/hobbi akkor csináld őket. Közben lehet találkozni új emberekkel is. Neten is lehet ismerkedni, az könnyebb elsőre.
2015. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda irni 19 es lany vagyok :)
2015. máj. 21. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamilyen hobbit,sportot vagy tanfolyamot!Ott újemberekkel találkozhatsz,ismerkedhetsz.Sokkal jobb mint ha a neten ismerkednél,itt mindenki személytelen,sokszor olyanokat tesznek meg amit a valóságban nem tennének meg a másikkal.
2015. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
munkahely pl.... járj el pl egy kávézóba...annyi lehetőség van.csak ki kéne mozdulnod,netes ismerkedés meg kb semmire nem való!
2015. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még hányszor kérdezed meg?szerintem eljár valahova csak találkozni az igazival lehetetlen
2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 19 éves lány vagyok hasonló helyzetben sajnos. Ha gondolod, beszélgethetünk. Szerintem jót tenne mindkettőnknek. Írj nyugodtan :)

2015. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 éves lány vagyok, ha szeretnél írhatsz. :)

2015. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most tettem fel legelsőnek a kérdésem. :)
2015. máj. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!