Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem vicces és...

Csak szerintem vicces és szánalmas is egy kicsit az, amikor felnőtt emberek ennyire beleélik magukat virtuális, hiper-szuper képességű dolgokba?

Figyelt kérdés

Mikor bizonyos helyzetekben eljátsszák, meg összehasonlítják, hogy most pókember vagy thor kalapácsa vagy thanos egy csettintése mi mindent tudna most tenni. Meg hogy milyen erősek stb. Meg képesek összeveszni, hogy vajon melyikük az erősebb egy 1v1 ütközetben.


Vagy hasonló a helyzet pl. mikor egy tök érett és normálisnak tűnő 30 körüli ember elkezd nekem a narutoból kézjeleket mutatni meg ilyeneket oszt meg a közösségi story-jaiban.


Meg felnőtt emberek bojkának, pankrátornak stb.-nek képzelik magukat, mert látták a filmet.


Értem én, hogy ízlése válogatja. Nyilván nekem más ízlésem van, de ha már filmből szeretnénk "erőt" vagy "motivációt" meríteni, akkor nem sokkal reálisabb földhözragadtabb filmekből tenni azt, főleg felnőtt és logikusan gondolkodó emberként? Mármint amiben valóban olyan dolgokat látunk, amiket mi is elérhetünk.


Valamilyen szinten igen, azért is írtam ki a kérdést, mert jó volt leírni valahova nagyközönségnek, de kíváncsi vagyok őszintén a ti véleményetekre is erről.


2020. okt. 29. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem semmi szánalmas nincs abban ha valaki kedvel egy filmet, egy karaktert. Nem is igazán értem, mi ezzel a gond.

Nem véletlenül találták ki a meséket. És itt nem csak a gyerekmesékre gondolok, hanem mindenféle fiktív sztorira, Pókember, Thor, Naruto stb. Amit valóban elérhet az ember, azt érje el élőben, mármint én nem szívesen néznék filmet ami az átlagember átlag napjáról szól, mert ebben élek, minek nézzem még a filmben is? :D

A fantasy és sci-fi műveket szeretem leginkább, ha szórakozni akarok. Könyvben és filmben is. Elszakít a valóságtól, csak egy mese, nem kell komolyan venni.

2020. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom. Ezek az emberek nyilvàn gyerekesek meg nem tudnak mit kièlni màsokon csak butasàgot.
2020. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is gáznak tartom, de igazából, ha ők ebben lelik kedvüket, ez a hobbijuk.. de viszont rosszabb lenne, ha már megsavanyodott, mindenkire mérges koravének lennének.
2020. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A filmekben van karakterfejlődés, és szerepelnek bennük hétköznapi problémák, érzések. Ezért nem tartom gáznak.


A szupererő már csak körítés hozzá.

2020. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Legalább ők élvezik, van képzelőerőjük te meg nyavalyoghatsz emiatt. Mi van akkor ha Marvelt/animét vagy bármi ilyesmit néz? 18 felett már nem lehet szeretni ezeket?


Sokszor jók ezek a filmek hogy rosszabb időkben kirángassanak kicsit ebből a világból.

2020. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Viccelsz? Meg be is oltoznek egyesek :) Es ha nem szuperhos, akkor meg kisponi :D Betegek!


Infantilizmusnak hivjak az ilyet felnottkorban, vagy csak siman kreténségnek.

2020. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem inkább az a szánalmas, mikor úgy beszélget valaki ilyesmiről, hogy azt se tudja, hogy eszik-e vagy isszák...


Pl a kérdező itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2020. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Erlyx válasza:
Ez fáj.
2020. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!