Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy srác kiposztol egy...

Ha egy srác kiposztol egy idézetet és mellétesz egy nagy szívet, az valakinek szól vagy csak tetszett neki az idézet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen random idézetek valakinek szólnak.
2020. okt. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
De miért posztolnék ki nyilvánosra egy idézetet ami valakinek szól, úgy, hogy oda se írom, hogy kinek? Még valaki félreérti. Elküldöm csak neki!
2020. okt. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen valakinek szol
2020. okt. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert nyilvanos es poszt mert direktbe küldeni sok lenne.

Ezek csak amolyan jelzésértèküek

2020. okt. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno pl mikor en olyanokert lettem szamonkerve EGY sractol hogy uristen miert nem irok azonnal vissza allandoan ilyeneken kellett veszekedni hol en tiltottam oldottam öt fel hol ö engem es ezzel szorakoztunk en akkor tettem ki nyilvanosra egyszer hogy mindenki vegye figyelembe hogy nekem nem a relefon es a face az életem, csak ha ha nem irnék vissza 2 percen belül...


Jöttek a likok is :D

2020. okt. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es ugyanez forditva. Egyszer kitettem profilba egy nöstenyoroszlan képet erre a baràtom a him oroszlant :D
2020. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért kerdeztem,mert én is haragudtam rá mert nem írt,így le kéretleneztem aztán furcsamód nem láttam,hogy írt nekem,de mivel azt hitte letiltottam ezért szerintem kirakott nekem célozva egy idézetet.

2020. okt. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!