Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írtok olyan szövegeket,...

Írtok olyan szövegeket, idézeteket, amiben mi férfiak köszönetet mondunk a nőknek?

Figyelt kérdés

Gondolok hasonló szövegekre,mint ez:


"Hosszú ideje próbálom megfogalmazni magamban ,hogy vajon Nők nélkül hol lennénk mi Férfiak..

Bárhogy forgattam magamban..rájöttem a válasz az ,hogy "SEHOL".


Azt hisszük mi választjuk őket..de közben ők azok aki az elejétől fogva mindent irányitanak..

Akik sokkal előbb elképzelnek minket maguk mellett a jövőt előre vetítve...jó férjnek..társnak..a gyerekeik apjának..

Nem úgy mükődnek ahogyan mi..bonyolultabbak de ugyanannyira csodálatosabbak is..és nem utolsó sorban erősebbek.

Ha csak azt nézem mennyi elvált/özvegy/szingli anyuka neveli egyedül gyermekét vagy gyermekeit..már ezt igazolja...férfiakban még fele sincs ennyi..akik ezt hordozni tudnák..


Hajtogatják sokan ,hogy a Nőknek csak a pénz számít..

Pedig ők nem várnak sokat el..lelki biztonságot..békét..szeretetet ami szerintem alap.. ők mit adnak cserébe?..az életüket ..egy új életet világra hoznak hatalmas fájdalommal..hűségesen várnak haza mikor haza érünk a munkából.. és mindent megtesznek a gyerekeinkért és értünk....és még sorolhatnám


Ha egy igaz Nőt talál az ember..akkor az mindenben kitart majd mellette..akkor is ha jól megy neki..akkoris ha nem..

Akkoris ha fitt lesz.. akkor is ha beteg..


Jobban kéne tisztelnünk őket..tisztelettel beszélni róluk....meg köszönni nekik azt hogy, vannak..mi Férfinak érezhetjük magunkat miattuk..

Lehet ,hogy van sok pénzünk.. jó karrierünk..

De Nők nélkül mik lennénk?

Csak elveszett lelkek az űrben akik bolyongnak..akiknek nincsen egy meleg otthon ahol várják őket..csak a ridegség..ahol nincs ott a NŐ..aki jelenlététől már egy új világban érezhetjük magunkat..egy jobba..egy boldogabba..és ez megvásárolhatatlan dolog..ezt hívják boldogságnak.."



2020. szept. 16. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magna cum laude-átkozott nők :)

Hallgasd meg,szerintem jó.

2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. szept. 16. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

MI VAN ? Egy nagy LOF ASZT a seggukbe.

A ferfiak ugy el vannak nyomva, megalazottak, kiszolgaltatottak, hogy a kovetkezo lepes mar a tomeggyilkosag lesz, a ferfiholokauszt.

Egyaltalan nincs szukseg a nok dicsoitesere. A ferfiak hatranyos megkulonbozteteset kell megszuntetni, egyenjogusag kellene, azonos jogok, helyre kene allitani a nok es ferfiak egyenloseget.

2020. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
az a gond hogy több mint valószínűleg a férfiak el jutottak volna erre az állapotra de az is biztos hogy csak a nők még mindig az ó korban lennének... sajnos tény nem a nők vezettek nem a nők voltak a harcosok sem a feltalálok sem a furfangos személyek a történelemben... és még most pedig adott a lehetőség még is több a férfi tudós űrhajós gépész feltaláló zenész mint a nő.... pedig aztán nem vagyok nő gyűlölő az egyenlőség híva vagyok pont ezért is mondom azaz az egyenlőség "onnédtól" kezdődik hogy mind a két nemnek bele kell tennie magát az életbe
2020. szept. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Persze hogy kevés nő szerepel a történelemben - régen még szavazati joguk sem volt, szerinted hagyták volna őket más területen érvényesülni?


Az első példa, ami most beugrott, a Harry Potter könyvsorozat. Valakinek tetszik, valakinek nem, de tény, hogy a világ egyik legolvasottabb, legsikeresebb könyve.


Nő írta, de a kiadó kézzel-lábbal ragaszkodott hozzá, hogy rövidítve, "J. K. Rowling" néven írja. Mert úgy nem derül ki, hogy nő, és sikeresebb lesz a könyv.

2020. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Akkor szülj gyereket te és maradj otthon vele min.2 évet. Plusz ha beteg maradj vele otthon, mossad a hányását, vigasztald ha ordít 24 órában. ( nekem ez nem nyűg, nem panasz). De ezt nem tolerálja sok munkahely és inkább férfiakat vesz fel. És ha van 3 gyerek, az legalább 6-7 év kiesés, ha a terhességet is beleszámolod. Tudom, nem kötelező. De hidd el, sok férfi azért elvárja az utódot, legyen mire büszkének lenni. Közben meg az asszony otthon "nem csinál semmit".

Nem vagyok emancipunci. Tisztelem a férfiakat is,a férjemet mert jó apa és segít és dolgozik. Megvannak a szerepek. De ettől nem érzem magam kevesebbnek, bénábbnak, butábbnak. És kicsit olvass utàna,mennyi női tudós van. Sok okos nő van,de az anyaság mellett dönt,amellett nehéz lenne évekig űrhajózgatni pl.

2020. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.os Azt nem mondtam hogy az anyaság nem nagy feladat 😂😂😅 én azokról a nőkről beszéltem akik nem anyák nem terveznek gyereket és úgy meg lehet nézni mennyi űrhajós meg tudós meg feltaláló van! És nézz utána te is a tudósoknak főleg az elismerteknek (köhöm nobeldijasok) férfi 856 nő 52! Ez azért eléggé hatalmas nagyságrend...!

Nem mellesleg a gyerek És háztartás nevelés qurva Feladat csak szólok kiveszem otthon a részem és ugy hogy csak egy kis részét csinálom meg de mar az fárasztó! Azt meg fel tudom gondolni hogy egy gyerek mekkora felelősség! Egy kutya hatalmas felelősség pedig arra 10x kevesebbet kell figyelni!


5-ős igazából hagyták volna ja és hagyták is! Azokat a nőket akik nem bújtak ki a felelősség alól! Nem egy kinai uralkodó nő volt és a viking korban a nők szerves részét képezték a politikában és a katonaságban aztán a jogokat rà 700-1000 evvel kapták meg... na igen ebből is lehet tanulni hogy a nők főként a többség miatt lett el nyomva akik semmiféle felelősséget nem akart vállalni remek példa a mai kor is ahol szintén a nők többsége vissza él a nemisegukkel ha hátrányba kerülnek vagy előnyhöz akarnak jutni valamint egyből mennek a nő/lany kártyák te vagy a férfi kártya stb... remek példa erre a media világ... ahol már szinte fel pucéran vannak és már az enek sem az enekrol szol hanem arról hogy ott vannak minnél kevesebb ruhában azt szinte már sztriptíz táncot adnak... mig jah a férfiak fel vannak öltözve és hat énekelnek...

És sajnos nincs női kivétel mert aki nem csinálja az még nem fogja... opitz barbi is remek példa az x faktor meg ugy az első évében mennyire visszafogott volt most meg már hát mondanom sem kell mennyire alpári...

2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Jaaj a mai celeb p.csákat én nem is tekintem nőknek. Ebben igazad van, a testükből élnek,mert alapból tehetségtelen ripacsok csak jól feküdtek. Opitz Barbi pf..:D

Aki igazán tehetséges,annak nem kell vetkőzni. :)

2020. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!