Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autóval kirándulni és sportoln...

Autóval kirándulni és sportolni menni tényleg szánalmas?

Figyelt kérdés

Ugyanezt mondta valaki edzőterembe, futóstadionba járásra, hogy egy igazi sportember nem kényeskedve autóval megy sportolni. Mert hogy most akkor sportolunk, eddzünk rendesen, de azt autóval nem lehet.


Mi a kényeskedés abban ha edzőterembe autóval mész?


Ti értitek mi az összefüggés a két dolog közt?



2020. okt. 30. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Öööö..... hogy akarsz eljutni a kirándulás helyszínére, ha pl. Bp. belvárosában laksz? :)))
2020. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha messze van a terem, még jó,, hogy kocsival megyek. Így is sok idő egy edzés, a feszített mindennapokba nehezen fér bele, minek menjen el még plusz idő azzal, hogy odabumlizok?

Mondjuk volt olyan időszakom, amikor edzés helyett biciklivel jártam dolgozni. Ugyanannyi idő volt, mint busszal beérni, de megvolt a napi 1 óra kellemes mozgásom.

2020. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, mert autóval spórolsz valamennyi időt, amit aztán fordíthatsz a kirándulásra, vagy az adott sportra. Persze lehet bringával is menni, bár az már maga egy edzés. De ha valaki ettől érzi magát formában, vagy triatlonra csak készül, csak rajta.
2020. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kirandulni nyilvan autoval megyek, plane ha sok cuccot visz az ember, es messzire megy. (En mondjuk nem szoktam, de van aki hatalmas taskakat pakol meg mindenfelevel.) Edzeni is azzal mennek, hacsak nem setatavolsagra van a terem, igy legalabb tuti nem kell atoltozni, edzos cuccban beulok az autoba, utana nem a varoson jovok at izzadtan, szetedzett fejjel. Ja, lehet a teremben is zuhanyozni, de itthon azert kenyelmesebb.
2020. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Az edzés + autó kombinációban az alábbin szoktam röhögcsélni magamban... Nem zavar, inkább röhejes: edzőterem, környékbeli kis utcákban mindig van parkolóhely. Jön az izomjózsi, és a bejárat melletti parkolni tilos helyen áll meg, hogy csak két lépés legyen a terem, ahol aztán legyalogol több km-t a futógépen... :-DDDDD
2020. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mit foglalkozol idióta izomagyúakkal?
2020. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem foglalkozom velük, odanéz az irodám ablaka, és látom nap mint nap.. :-D
2020. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vonatozok, de pont azért nem jutok el bárhova kirándulni, mert van, ahova csak kocsival tudnék, mert nem megy oda sem vonat, sem távolsági busz, nekem meg nincs jogsim. Ok, még nem maxoltam ki mindent, mert sok helyre így is eljutok, de azért van olyan a bakancslistámon, aminek nem lesz egyszerű a szervezése, főleg kutyával.
2020. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Az uszodába sem a Dunán keresztül jutok...
2020. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Szóval csak az az oké, ha Budapestről a Mátrába 164 átszállással, busszal, metroval, vonattal megyek, letúrázok 20-30 km-t marha gyorsan, hogy hazafelé elérjem ugyanazokat a járatokat?

Logikus. :D

Vagy ha 5 km-re van az edzőterem, amit szeretek, akkor már odáig is kocogjak? Meg utána hazafelé? De akkor minek megyek az edzőterembe? Elfáradok már az oda-vissza úton is. :D

Birom ezeket az értelmes felvetéseket.

2020. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!