Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 18-20 év körüli és egyetemis...

A 18-20 év körüli és egyetemista lányok miért sokkal butábbak mint a tini 15-17 éves lányok?

Figyelt kérdés

Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre? Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szivesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? És ha csak egy picit is változnak meg és tudatalatt is, a magyar lányok miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kór csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at nem. lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem kórhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosavb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!


Mondjuk nem is érdekel mert a tini csajok amúgy is szebbek. Mint ezek a viszonylag öregebbek, mivel a kór egyre jobban látszik rajtuk. De azoknak meg én nem kellek mindig csak ilyen gyenge, 18+os lányok próbálkoznak.


A másik meg az, hogy Audi S6 kocsim van. És erre leginkább ezek a nők buknak. Gondolom pénz reményében. A tinik ennyiből is jobbak, hogy talán nem ilyen felszinesek mert nincsen annyira szükségük a pénzre. Mégis mit akartok ti 18-23 éves fejjel. Ami már a netovábbja csak nem gyereket vagy férjet akarnak maguknak.

Vagy talán egyedül akarnak elköltözni? Akkor ne a pasikat huzzátok le szánalmas módon. Hanem menjetek el dolgozni, vagy kérjetek szüleitektől anyagi támogatást. Az Audi S6-mat 85%-ban saját pênzből vettem én is!

A házammra pedig fel vettem hitelt azt cs. El is tudom magam tartani, de ettől függetlenül ugyanolyan jól és jó kedvel képes vagyok teljesen ugyanazokra mint tiniként. Bár én magamat ismerve 16-17 évesen is eltudtam volna saját magam tartani! Ezek a lányok közben meg lehet erre sem lennének képesek.



2020. okt. 30. 17:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
21
2020. okt. 30. 17:38
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Vagyis az a problémád, hogy rád csak az idióta lányok buknak, vagy pedig a kislányok, akik még tapasztalatlanok.
2020. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Te miről beszélsz? Az intelligencia és azok között amit leírtál, (tinis viselkedés) mi a kapcsolat?
2020. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Thispain ***** válasza:
93%

A stílusod alapján te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban. Amit a 18-24 éves lányokról leírtál problémaként, azt úgy hívják, hogy öntudat, és a leírás alapján, ha jól értelmezem, azért nevezed őket butának, mert nem ugranak be veled az ágyba két szó után.


Egyébként a kort rövid o-val írják. Létezik olyan szó, hogy kór, de az mást jelent.

2020. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Először is hidd el, egyáltalán nem érdekel se az autód, se a házad. Ha csak a pénz érdekelne, akkor fognék valamilyen sugar daddy-t, vagy csak többet kuncsorognék a szüleimnél.


Másodrészt elég nagy a szád, és ne haragudj, de nagyon jót nevettem ezen a kirohanásodon. Az érettség és a külső se korfüggő elsődlegesen. Valaki tizenöt évesen értelmesebb, mint valaki 35 évesen, és valaki 15 évesen volt egy szinten és azon megrekedt. A legjobb eset pedig amikor valaki 15 évesen volt egy szinten és az új tapasztalatok, élmények és tanulmányok által válik egy sokkal kiforrottabb jellemmé. Valaki már 15 évesen úgy néz ki mint egy leharcolt útszéli, valaki még 40 felett is hódít az ellenkező nemben. Azt még hozzá kell tenni, hogy ezek mindkét nemre igazak, szóval feleslegesen emeled ki a lányokat.


Ha visszatekintek a mondjuk 15 éves koromra, akkor csak nyitottabb és "több" lettem. Amik akkor érdekeltek, azokat már sokkal komolyabb szinten űzöm (például akkor még a "legyen egy pár kilométeres kirándulás a Mátrában" volt a csúcs, most pedig az extrém túra Horvátországban), lettek új érdeklődéseim, egyszerűen egy kiforrottabb egyén lettem. Régen megvoltak a vágyképeim egy ideális szerelemről, mostanra egyrészt itt van mellettem álmaim férfija, de már az egész kapcsolat témához is normálisabban állok és például nem az van, mint alsóban, hogy jaj, biztos tudja majd, hogy mit szeretnék, hanem érezhetőbb lett a kommunikáció fontossága.


Valóban nem a kor (kérlek, ne írd hosszú ó-val, mert az mást jelent) számít, csak te pont azt hiszed, hogy ez kötelez bármire, holott nem. Nagyon sok tizenéves próbál görcsösen idősebbnek tűnni és érettebben viselkedni, és a huszonévesekről pont nem ez mondható el. Kivételek persze nyilván mindenhol vannak.


Komolyan, a tizenhat éves húgom napi szinten sminkel (én évente kb. háromszor), míg én tavaly nyáron Disneyland-ben voltam a barátaimmal és arról meséltem egy Pán Péternek öltözött alkalmazottnak, hogy gyerekként mennyire szerelmes voltam belé. Emellett viszont teljesítek az egyetemen, fokozom a nyelvtudásaim, keresem az új lehetőségeket. Az a legjobb, ha az ember úgy tud fejlődni és megérni, hogy nem (feltétlen) hagyja el azt, amit régen, gyerekként szeretett vagy fontos volt neki. És pont ezért borzasztóan káros, amit te írsz, valljuk be, nagyon provokatív módon.

21/L

2020. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Szóval... az a 18-20 évesekkel, hogy

1) "nem mennek olyan szívesen bele dolgokba, nem lehet velük olyan jól elhuncutkodni"

2) "ezt később megfogják bánni."

3) Bár ez téged nem érdekel, mert "a tini csajok amúgy is szebbek. Mint ezek a viszonylag öregebbek"

4) És Audi S6-od van, sok pénzed és házad, ami nem tudom hogy jön ide.


Ebből következtetve neked az a bajod, hogy kicsit kezdesz öregedni, érzed, hogy a felnőttebb lányokat kéne megcéloznod, de azokat már nem olyan egyszerű "elvinni huncutkodni" meg "belevinni dolgokba". Plusz problémád, hogy hiába öregedsz, jobban vonz egy 16 éves, főleg azért, mert ott a kor imponáló és könnyebben megtudja fektetni egy idősebb srác. Illetve az is zavar, hogy mivel van Audi S6 megtaláltak az aranyásó hölgyek, de hát mit vársz: ha itt ennyire felvágoskodsz, hogy Audi S6, ház, pénz dögivel, akkor az életbe mit művelhetsz le egy szórakozóhelyen? Persze, hogy betalálnak ezek a csajok.

2020. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A huncotkodást nem úgy értettem, hogy le akarok feküdni velük. Hanem, hogy nincs olyan bolondos énjük mint régen. És a fiúk azért normálisabbak. Mivel a lányok a szebbek is meg a csúnyábbak is próbálnak minnél menőbbnek tűnni. Mivel sok a lekezelő, beképzelt, felszines lány. Részben őket akarják követni és nekik akarnak megfelelni. De ezekkel a viselkedési formákkal csak pont, hogy még jobban dominálnak rajtuk ezek a lányok. Mi fiúk azért többen vagyunk normálisak. És sokkal ellenálóbak vagyunk.


Én is pl nem azért vettem Audi S6 kocsit mert menözni akartam vele. Hanem mert nekem az tetszett. És leírom az igazat, használtan vettem! És az a baj, hogy engem pont, hogy nem akarnak tinik betalálni. Hanem csak ezek a 18-20 éves kislányok. Akik kb 12 éves szintre sűlljesztik magukat a viselkedéseikkel. Meg persze találtak már be pénzéhesek is. Ha pl az Audi A3 tetszett volna nekem. Akkor talán arra nem annyira buknának. De az S6 az volt mindig az álmom, sajnos!

2020. okt. 30. 18:15
 8/24 anonim válasza:
62%

Nekem tetszik a kérdező srác! :)

Valóban nehezen fejezi ki magát (vagy én vagyok értetlen:), de... Azt hiszem értem a problémát.

Fiatalabban még őszinte és egészséges nyitottsággal néznek szét maguk körül. Ahogy viselkednek, azt még nem befolyásolta a külvilág (túlzottan).

Aztán beüt a média, meg minden hülyeség. Látják a médiaszereplőket (celebeket) olyan élethelyzetekben, amikre ők is vágynak. Az nem esik le nekik, hogy ezek ritka kivétellel megrendezett/kirakat szituációk. Látják, hogy viselkedik XY, mit ért el, aztán összekapcsolja a kettőt. És mivel ő is azt akarja elérni, ezért elkezdi utánozni. Innen pedig elvész a lányok egyénisége és a varázsuk is többnyire. Majmolni próbálnak és ez már nem áll jól senkinek.

Remélem jól értettem a lényeget.

Amúgy hiszem, hogy nem minden nőre/lányra igaz ez. Biztos vannak sokan, a sok elvárás a reklámokból mindenkit megbolondít kicsit, de van más réteg is. Szerintem valamit szerencsétlenül csinálhatsz. Nem rosszul, csak amilyen vagy, azt az egyént egyszerűen az ilyen csajok találják meg könnyebben. Ahogy változol az életben, az emberek is változni fognak körülötted. De persze mindez csak feltételezés.

2020. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Baromi gáz vagy, ha ennyire vagy csak érett és iszonyu torz a személyiseged, ha ennyi idősen azért akarsz fiatalabb tini lányt, mert ők odaadóbbak és ártatlanabbak.

Persze azután kisebb nagyobb lelki sérülések és tapasztalások után már rájönnek, hogy az ilyen ocsmány alakoktól féltették őjet a szüleik. Sajnálatodra már egyre korábban öntudatra ébred a legtöbb lány, és okkal gyanakvással fordul a férfiakhoz.

Ugyhogy írkálj csak ki ilyen kretén kérdéseket továbbra is, mert még az átlag 16 évesnek is több esze van ahhoz, hogy veled álljon szóba.


N

2020. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Tegnap te írtad ki azt a kérdést, hogy az egyetem tönkreteszi a fiatal lányokat, mert már nem vihogják magukat hülyére az infantilis vicceiden meg sztorijaidon? :D
2020. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!