Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen fiatal...

Mit gondoltok az ilyen fiatal lányról?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen,aki nagyon ttszik,viszont eléggé fura.

Ha nem egyetemen van,akkor egy cégben gyakornokoskodik. Állandóan az egyetem és a cég között rohangál,egy perc szabad ideje nincsen. Szó szerint.

Aztán este még edzeni jár.

Nem tudom hogy csinálja.

Egyedül hétvégén szabad,de gondolom skkor meg tanul.

Az biztos,hogy este nincsenek elalvási gondjai ilyen fárasztó napok után.

Gondolkodtam rajta,hkgy elhívom randira(már ha van ideje eljönni hahaha).

Csak aztán ha összejönnénk mi lesz? Hétvégen 1x találkozunk,ha éppen szerencsém van?

Én nem dolgozom,illetve most nyáron csak ilyen pakolós diákmeló,de egyetem közben semmit, sok időm van.

Suerintetek meg lehet változtatni egy ilyen lányt,vagy ő már karreristának született és az egész élete egy rohanás lesz?



2020. aug. 11. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Elhívhatod randizni, de tök felesleges. Aki már egyetemista korában ennyit fontoskodik, az nem olyasvalakire vágyik, aki holmi pakolászással foglalkozik diákmunkában, hanem jóval nagyobb kaliberű férfiakra vadászik.
2020. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagytok egy szinten. Te meg pakolaszol meg izzadsz mit kell mondani egy allas interjun, mire o mar kozepvezeto egy multicégben. Kompetens lanyok kompetens fiukra buknak. Es hidd el, aki be tudja osztani az idejét, annak jut mindenre amire szeretné.
2020. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit akarsz rajta változtatni? Hogy legyen inkább egy lusta, halogatós, tohonya disznó? Vagy mit szeretnél változtatni rajta? Ha így nem felel meg, akkor keress másik lányt, rengeteg van még. Ne akarjál megváltoztatni senkit, főleg ne rossz irányba.
2020. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"Gondolkodtam rajta,hogy elhívom randira"

Hm. hát, ha tetszik a hölgy, igyekezz nem túlgondolni.

Nehogy úgy járj, mint Immanuel Kant. "kétszer akart megnősülni, de mindkétszer olyan sokat gondolkodott, hogy a hölgyek bátrabbakhoz mentek feleségül"

2020. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Csak vesztenél vele. Már most egy karrierista, saját sikerén kívül semmire sem gondoló illető.

Az ilyenek jönnek rá 50 évesen, hogy a semmiért áldozták fel az életüket, minden valódi kapcsolatból kivonva magukat és ugranak a Dunába.

Miért kell támogatni ezt az életmódot? Ki vágyik ilyen életre?

2020. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
ne vicceljetek - lehet, hogy örülne a lány, ha a kérdező ismerkedne, és lehet, hogy egy szerelem megváltoztatná és nem rohangálna annyit. Próba.
2020. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg! Én örülnék neked. :D
2020. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is van ilyen ismerősöm (najó, a crushom), csak fiú. Egyetemre jár, mellette managerként dolgozik 8 órában, heti többször kondizik, és együtt csináltuk a jogsit is mellette (mármint neki mellette, én csak dolgozok). Ő azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, nem lenne rá ideje (nem nekem, senkivel se), alkalmijai se szoktak lenni, arra sincs ideje, meg igazéból igénye se.

Azért próbáld meg, hátha, de készülj fel, hogy nem lesz rád ideje.

2020. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy karrierista?

Nem mindenkinek fizetik a szülei az egyetemet, valószinűleg kényszerből dolgozik, hogy legyen pénze fizetni a következő éveket is.

Mármint persze lehet valóban karrierista, de nem 100%

2020. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Közben tegnap este beszélgettem egy barátnőjével és kiderült ,hogy egy negyvenes pasival szokott összejárni:DDD

Na jó,azt hiszem én ezt itt elengedtem:D

Köszi a válaszokat:D

2020. aug. 12. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!