Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted miért van ez?

Szerinted miért van ez?

Figyelt kérdés
Hívő voltam 2 évig , azaz felekezetbe jártam, gyerekként vallásos voltam katolikus! Ott hagytam a gyülekezetet, szóval meg untam hogy mindig csak bűnbánatot tartok, folyton imadkozom, folyton csak Istennel és a napi rutinnal fogalalkozok. Szóval rá jöttem hogy egy életem van és ha élni akarok most kell élnem nem mindig a mennyországba reménykedni. És amikor ki léptem mondták a hivok hogy a sátán eltérített világi útra , na én meg azt mondom hogy ezek a hitesek terítik el az ember agyát mossák a saját életetől! Szóval hiszek , de élem az életem és sokkal boldogabb vagyok így nem jó éreztem magam allando imadkozas meg bűn bánatban
2020. okt. 31. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőm több mint 20 év után lépett ki, azóta is boldogan él. Ennek már 8 éve.
2020. okt. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már e kérdés az elmúlt hónapokban, többször is.

Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak, mondhatnak, gondolnak, vagy gondolhatnak. Ha ez nem megy, pszichológus segíthet.

2020. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed, hogy volt erőd megtenni ezt a lépést! Abban hiszel, amiben akarsz, úgy ahogy akarsz. Ha jó ember vagy attól még nem kerülsz pokolra, mert nem jársz a sok agymosott, fanatikus, kívül mosolygós, belül romlott hívő közé.
2020. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hit nem gondolom hogy abból áll hogy dolgozol, szabadidődben otthon ülsz és gyülekezetbe jársz. A hit benned van, és te dolgod hogy mit csinálsz mellette. Gyülekezetbe sem kell járni ha nem akarsz. Nem attól leszel hívő hogy más hívőkkel találkozol. Ez egy szimpla begyepesedett agymosás, és aki így gondolkozik egy fokkal sem jobb mint az általa megvetett sátánista szekta tagjai.
2020. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!