Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy raktáros miért hiszi,...

Egy raktáros miért hiszi, hogy őt milliárdosnak fogják nézni? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Haverom az illető. Senkit nem érdekel, hogy nincsen pénze, rendes gyerek. Viszont keményen elkezdett hazudozni amióta van egy gazdag “apuci kicsilánya mindent megörökölt” barátnője. A csaj házában laknak, az ő kocsijával járnak, gondolom a csaj öltözeteti (nen hiszem hogy Tsco raktáros fizetésből Boss ruhákat lehet venni). Azóta hogy együtt vannak sokat hazudozik. Múltkor azt mondta nekem, hogy ő most vett egy kétszer akkora telket a Balatonon mint ami nekem van és már megbízott egy céget, hogy jövő nyárra adják a kezébe a kulcsokat.

Úgy csinál mintha milliárdos lenne kb. Van a társaságunkban önerőből gazdag ember, ő is furcsán néz rá, tőle még nem hallottam soha dicsekedést.

Az ember úgy jár-kel, hogy látszik rajta, ő teljesen elhiszi azt hogy őt milliárdosnak nézik az emberek. Közben meg mindenki tudja az igazat róla. Miért jó ez neki?


2020. okt. 31. 11:26
 1/8 TR75 ***** válasza:
100%
Mert amúgy nincs önértékelése.
2020. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.


Még kiegészíteném azzal, hogy értelmes tanult tiszta erkölcsű ember ilyet nem tesz.

Nem hazudozik és nem ékeskedik más tollaival, hanem simán csak örül annak, hogy ekkora szerencse érte és nem vág fel vele.

2020. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel akar valamit elérni, kompenzálni, mert lelki problémája van.

Kinövi majd valószínűleg.

2020. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel akar kompenzalni.


Akinek van penze az nem hajtogatja azt hogy miket vasarol. Az igazan gazdagok nem is beszelnek arrol milyen autot vettek, milyen hazuk van, stb.

2020. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egész életében ilyen. Egyszer elkezdi, senki nem akar bunkó lenni és a pofájába röhögni, aztán azt hiszi, hogy elhiszik és akkor egyre nagyobb marhasággal áll elő. Ismerek nem egy ilyet. Fura módon mindegyikük túlsúlyos. Ez is közrejátszhat.
2020. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a csaj pénzeli az egész életüket és inkább mondja ezt, mint, hogy kitartott férfi lett. Van ám férfibüszkeség is.
2020. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Amúgy targoncás-raktárosként én a havi 300ból vígan eléltem és több márkás, drága ruhát vettem magamnak akkoriban, míg azon a helyen dolgoztam, otthonra is vettem dolgokat, felújításokba adtam pénzt... szóval nem minden raktáros csóri. Van ahol jó pénzt adnak, főleg gépkezelőknek, az mellékes, hogy a szart is kihajtják belőlük, de vmit vmiért...
2020. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretorius25 ***** válasza:
Én a kérdező helyében megpróbálnám szaván fogni. Pl.: Azt állítja a raktáros, hogy vett vmi hihetetlen dolgot. A kérdező meg mondaná hogy " Oké öcsém, hadd lássam! " Ha esetleg ez egy telek v nyaraló, vagy új ház, akkor meg azt, hogy " Oké, akkor rendezhetnél ott egy bulit, vagy elmennénk a házavatóra " stb. ilyesmikkel ki lehetne ugrasztani a nyulat a bokorból.
2022. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!