Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire bonyolult egy raktáro...

Mennyire bonyolult egy raktáros munka pl? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Félek elmenni dolgozni, attól tartok, hogy bénázok, nem állom meg a helyem. Mindig kicsit kétbalkezes voltam, hiába nincs rossz eszem, sosem éreztem magabiztosnak magam 1 munkahelyen. Dolgoztam boltokban is, az ott dolgozók mindenki sokkal gyorsabbak voltak, mint én (igaz én csak gyakornok voltam). Pedig tényleg nem vagyok hülye, több tárgyból is 4-esre, 5-ösre érettségiztem. Viszont csak sima érettségim van, így korlátozottak a lehetőségeim. Általában raktáros munka az, amit a hozzám hasonló szakma nélküliek végeznek, de tartok tőle, hogy nem tudnám csinálni.

2020. febr. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az. Dolgoztam ilyen helyen, hébe hóba megfordultak ott olyan emberek is, akiknek az általános iskolás szintű fejszámolások se mentek. DE gondolom te nem vagy ilyen.
2020. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki bénázik, akik most hasítanak azok is úgy kezdték, mint te .

Felesleges ezen aggódni.


Én olyanokat csináltam h ihaj... Nem rúgtak ki soha. Azért van a 3 hónapos betanulási idő is.

2020. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, nálad nem a tudással, hanem az önbizalmaddal van a gond, épp ezért ne azon járjon az eszed, hogy sikerülni fog-e vagy sem. Helyette azon gondolkozz, hogyan rángatnád helyre az önbizalmad.


Főleg hogy a raktári meló baromi könnyű szellemileg, csak be kell tanulnod amit mondanak, meg idővel fel kell találnod magad.

2020. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 általános elég hozzá.. valahol azt se kérik. Szerinted akkor milyen nehéz?
2020. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit kell raktarozni,milyen eszkozokkel kell dolgozni.

Nalunk ket resze van a raktarnak.az egyik a termeles resze,a masik BOT-os.

Mindket reszre be kellett tanulnom,nem hasznalunk semilyen kutyut sajnos.mindent papirozunk,kezzel visszuk be a gepbe.figyelni kell,nagyon.ha egy nullat elirsz,es nem veszed eszre utana keresheted,hogy hol is cseszted el.

Maga a program se egy sima exel,abba is ido kell mire beletanul az ember.

3 honapja kerultem be,mostmar azert egyedul is elboldogulok ha epp ugy alakul.

2020. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!