Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőhetek még? Nem nőttem már...

Nőhetek még? Nem nőttem már majdnem 2 éve

Figyelt kérdés

kb. 175cm magas vagyok, apám 170, anyám 158 (nagyszüleim ilyen 160 centisek). Már 14 évesen is ugyan ennyit mértek, 13 évesen nőttem 10 centit, azóta semmi. Lehetséges hogy már ilyen fiatalon elértem a maximumot? Legalább 180 szeretnék lenni:(

16/F



2020. okt. 31. 13:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, akár az is megtörténhet, hogy már nem nősz tovább. De még van rá esély, hogy nőni fogsz, persze már nem olyan ütemben, mint amikor hirtelen sokat növekedtél. De már így is elégedett lehetsz, mert ezek szerint a felmenőid alacsonyabbak, te mégis a felnőtt átlag körül vagy már 16 évesen.
2020. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam már olyanról is aki 21 évesen is nött még pár centit. Lehet hogy nösz még.

Persze én is szeretnék 180 lenni, kár hogy csak 150-ig nöttem:-D

2020. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második, nálam ugyanez, én "legalább" 150 szerettem volna lenni :D :D

Kérdező, szerintem ne aggódj amiatt ha mégsem leszel magasabb, sok alacsonyabb lány is van 175-nél, de ha még kb. egy magasságban vagy egy szintén 175 centis barátnővel, szerintem még úgyis arik lennétek :)

2020. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem barátnő miatt akarom amúgy :D
2020. nov. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!