Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves srác vagyok és 190cm.2...

Zulu8 kérdése:

15 éves srác vagyok és 190cm.2 éve nem nőttem egy centit se. Igaz 5. es koromtól másfél év alatt 27cm-t nőttem hirtelen de azóta semmi. Mivel kosárlabdázok és akarom a jövőbe is folytatni jó lenne ha még nőnék. Szerintetek nőhetek-e még?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 01:29
 1/3 anonim válasza:
Azt hiszem az ember 23 éves koráig nő, még simán nőhetsz, de a 190 centi szerintem bőven elég :D
2014. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm, nem tudom. Van, aki hamar nő meg hirtelen. Van, aki később lassan. El bírom képzelni, hogy nem fogsz nőni már egy centit sem. Éld bele magad! De szerintem észrevétlenül még nőhetsz 1-2 centit, de addigra már meg is nősülsz, gyerekeid lesznek és nem is fog érdekelni ez a téma tovább. A 190 centi az nagyon klassz! és nem attól lesz valaki jó dobó, hogy magas, hanem attól, hogy nagyon ügyes!
2014. jan. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet azt kijelenteni,hogy 23 éves korig nőhet valaki.

Ez egy kicsit könnyelműség is .Én már 18 körül befejeztem 176 tal,pedig volt még felettem elég hely .Ha te az elmúlt 1-2 év alatt nem nőttél,úgy gondolom ez nálad befejezettnek tekinthető .

2014. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!