Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a már meglévő élményeiddel,...

Ha a már meglévő élményeiddel, tudásoddal visszamehetnél az időben (csecsemő, kisgyerek, általános iskola, gimi, ahova szeretnél), megtennéd? Akár csak ideiglenesen? Ha igen, mit csinálnál, min változtatnál?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy, hogy megnézed, 2012-ben mik voltak a nyerő lottószámot, aztán úgy mész, hogy előre megtervezed, hogy lottónyertes leszel.
2020. nov. 1. 01:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vissza. Tettem olyat, amivel örökre elrontottam az életemet, azt nem tenném meg újra.
2020. nov. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék annyira komolyan minden egyes dolgot.

Több időt töltöttem volna a családommal,több programban vettem volna velük részt.

Nem görcsölnék rá a dolgokra.

Nem lennék annyira komoly mint sokszor voltam sok helyen.

Barátokat szereznék és azzal a személyel aki barátkozott velem tartanám a kapcsolatot továbbra is.

Utazgatnák leginkább belföldön diák jeggyel és megnéznék sok mindent közben szórakoznék-buliznék.

Nem utasítanám azokat a lányokat vissza akik tetszettek és kezseménseztek nálam.

Nyelveket tanulnék.

Tovább tanulnék.

Szépen építettem volna az életemet.

Rossz indulatú emberekkel nem foglalkoztam volna.

Stb..


Igaz még csak 22 vagyok szóval még nem maradtam le mindenről csak a tini koromról 😔

2020. nov. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A mostani életemmel meg vagyok elégedve teljes mértékben.

Van egy párom és komoly a kapcsolatunk, nemsokára érettségizek, teljesen kiegyensúlyozottan élek, a jövőm is egész jól alakulgat. =)

2020. nov. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Másik középiskolába járnék, ahol nem elveszik az ember életkedvét és motivációját, hanem pont hogy bátorítják. Nem jelentkeznék egyből egyetemre, inkább dolgoznék először valamit és kitalálnám mit akarok igazán. Végül pedig, jó néhány embernek azonnal hátat fordítanék hogy még csak meg se tudjam ismerni őket, akiket meg már ismerek sajnos és olyanok, azokat kizárnám sokkal hamarabb, mert nem érdemelnek mást.
2020. nov. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2015-be mennèk vissza, ahol is volt egy rossz döntésem... Màshogy döntenék.
2020. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Visazamennék hatodikba, hogy ne vigyem magammal a naplóm a táborba. Akkor volt az, hogy nyolcan voltunk egy szobába és páran kizártak, hogy lefotózzák és körbe lett küldve. Gáz volt.

Visszamennék kilencedik osztály félévéhez és szólnék magamnak, hogy ne váltsak szobatársakat másfél év után, mert nem lesz jó.

Igazából talán ennyi.18l

2020. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy dolog, amit máshogy csinálnék, sokkal másabb, jobb lenne az életem
2020. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Komoly gondban lennék, ha a mostani tudásommal visszamennék. Családi helyzet miatt jobb volt, hogy totál idiótának voltam beskatulyázva.

Mostanra ez idegbajjá nőtte ki magát nálam a rengeteg igazságtalanság miatt, elképzelhető hogy tömeggyilok lenne a vége...

2020. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vissza és tennék jó sok sportfogadást.
2020. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennék első osztályba, és elérném a szüleimnél, hogy normális kajákkal etessenek, és vigyenek el orvoshoz, hogy ne 20+ évesen derüljön ki több olyan betegség, ami miatt anno nagyon elhíztam. (Persze nem csak amiatt, de komoly szerepe volt a betegségeknek.)


Ha már ott vagyok, ott is maradnék és kiélvezném, hogy semmiért nem kell felelősséget vállalnom és újra gyerek lehetek. Rengeteget olvasnék (mondjuk ez nem lenne újdonság, mindig is sokat olvastam), nyelveket tanulnék és megtanulnék egy szimpatikus hangszeren játszani. Sokat társasoznék amíg van kivel.



Mondjuk az egy érdekes kérdés, hogy mi történne azokkal, akik akkor még nem éltek. Ha eltűnnének, mintha nem is léteztek volna, akkor maradnék a seggemen 2020-ban. Ha egy alternatív univerzum keletkezne, akkor visszamennék 2003-ba, ahogy feljebb írtam.

2020. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!