Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Facebookon le van tiltva...

Ha a Facebookon le van tiltva a születésnapotok, írnak az ismerőseitek, ha nem jelzi nekik a Facebook, hogy épp ma van a születésnap, eszükbe juttok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A közeli barátoknak igen.
2020. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a barátnőmnek
2020. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagynéném van, aki zseniális módon észben tudja tartani a születésnapokat, névnapokat a családban, én erre képtelen vagyok, és nem várom el senkitől, hogy felköszöntsenek. Én azt állítottam be, hogy ha valaki ír az üzenőfalamra, azt csak én lássam, így nincs olyan, hogy valaki azért köszönt fel, mert látja, hogy más felköszöntött.
2020. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a családtagoknak.
2020. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Le van tiltva, a közeli barátaim fel szoktak köszönteni. Mondjuk nekem ez sose volt fontos, az se zavarna, ha nem emlékeznének a dátumra.
2020. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a két legközelebbi barátnőm ír, meg a szüleim. Ennyi.
2020. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is szeretem a köszöntgetést, ezért rejtettem el, névnapot és születésnapot is. Én nem köszöntgetek senkit, mert nincs idegzetem ilyen kamu köröket futni, engem meg ne köszöntgessen senki így.
2020. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért töröltem én is, tavaly volt, hogy direkt át írtam fél évvel korábbra, hogy megnézem, ki az aki csak úgy ír, mert értesítést kapott a Facebooktol... Hát rengetegen írtak akkor is... Akkor elrejtettem az egészet, és most legalább a valós napon nem is írt senki, csak privátban a rokonok. (Anyósék sem irtak :D.)
2020. nov. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!