Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket szokott-e bántani ha...

Titeket szokott-e bántani ha a valaki a barátaitok, ismerőseitek közül nem köszönt születésnapotokon?

Figyelt kérdés
Lehet önzőség,nem az ajándék miatt,de nem esik jól, ha azok a barátaim és ismerőseim nem köszöntenek akikkel folymatos kapcsolatban állok,ha nem is napi szinten.Ti hogy látjátok ezt?

2017. márc. 12. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az idén a fél családom sem köszöntött fel, őszintén nem is érdekel.
2017. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak ha a párom nem köszönt föl, az bánt. A többi nem érdekel. Aki felköszönt, felköszönt, aki nem nem. Én se nagyon szoktam.
2017. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkit felköszöntöttem, névnapon, szülinapon. Manapság már nem szoktam csak a családban, mert engem is csak ők köszöntenek fel.
2017. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régebben bántott, de most már nem törődöm vele.
2017. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Alapvetően nem bánt, mert nem foglalkozom vele, de azért jobban esett mikor régen legalább páran megköszöntöttek.


Legjobban az fáj, hogy még a barátnak nevezhető emberek is szarnak rám. Még a Facebook is a képükbe tolja hogy születésnapom van, és annyit nem írnak hogy dögöljek meg.


Az elmúlt évben már a saját családtagjaim is csak pár nappal, héttel utána hívtak fel, és jutott eszükbe hogy amúgy boldogat.


Vagy ami szintén rosszul esett, mikor régen kollégiumi társaságban az egyik "népszerű" srácnak kis összejövetelt tartottak, 1 héttel a születésnapja után, mert vizsgák miatt el kellett tolni. Volt minden, meglepetés, torta, ajándékok személyre szólóan, látszott hogy készültek rá. A poén meg, hogy nekem pont akkor volt születésnapom, és egy k..va szót nem szóltak. Hát kicsit rosszul esett hogy ekkora különbséget tesznek és még át is hívnak megünnepelni a születésnapomon másnak a születésnapját.


Azóta úgy vagyok, hogy dögöljön meg mindenki, ha születésnapom van, akkor megünneplem magam, például megveszek valamit, amire már régóta vágyom, vagy elmegyek kikapcsolódni egyedül, stb.

2017. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,az engem is bosszant ha látom fenn vannak egész nap a Facebookon és nem képesek irni két szót olyanok akikkel egyébként vagy tartom a kapcsolatot vagy jól ismerjük egymást.Vagy van két olyan "barátom" akiket személyesen is köszöntök, ők nem.Az egyikük közülük a születésnapomon küldött egy játék felkérést,pedig nem szokott,annyit meg nem volt képes irni,hogy boldog születésnapot.Direkt csinálja,amugy a lelki szemetét szereti rám zuditani,de ha összejövetel van nála abból kihagy.
2017. márc. 12. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:

x éves koromnál kijelentettem, hogy innentől nem tartom a születésnapomat, szóval senki ne köszöntsön :D

furán néztek de tiszteletben tartják

2017. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esik, amikor a közeli ismerőseim, akikre én odafigyelek, egyáltalán figyelemre se méltatnak engem az én szülinapomon, de nem tudok vele mit tenni. Én továbbra is felköszöntöm őket.
2017. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem esik jól, pláne, ha olyan emberről van szó, aki hivatalosan az egyik legjobb barátnőm,de akivel mondjuk nem állunk olyan közel egymáshoz, csak távolabbi ismerős, tőlük nyilván nem várható el. Amúgy én igyekszem mindenkinek írni, akihez van valamennyi közöm, de nem várok érte különösebb viszonzást :)
2017. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,ha barátnő és még hangoztatja is a nagy barátságot, meg odacéloz rá beszélgetésben,hogy tudta a születésnapomat,de nem méltat felköszönteni,én mindig megadtam a tiszetletet.Na az gerinctelenség,főleg az hogy még be is célozgat,utal rá
2017. márc. 12. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!