Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg férfiak jobban tisztel...

A meleg férfiak jobban tisztelik a nőket?

Figyelt kérdés
Több meleg férfinál is megfigyeltem már, hogy nagyon nagy tisztelettel viszonyulnak a nőkhöz. Ez általánosságban igaz a meleg férfiakra?

2020. nov. 1. 22:13
1 2 3
 21/22 Lacás1976 ***** válasza:
14 es te nagyon el vagy tévedve! Egy meleg az férfi és a férfiakat szereti. Nem akar nő lenni! Én is meleg vagyok és sosem akartam nő lenni a gondolata is ilyesztő.
2020. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy itt sokan összekeverik a tiszteletet a tiszteletteljes viselkedéssel, a tettő nem ugyanaz. Tisztelem őket akkor, ha van miért. A tisztelet nemtől függetlenül sem jár senkinek automatikusan, azt ki kell érdemelni. Ha mindenkinek egyformán járna, akkor nem lenne értéke, olyan mint a pénz, ha mindenkinek sok van belőle elveszti az értékét. Törekszem arra, hogy mindenkivel tiszteletteljesen, udvariasan viselkedjek, de tisztelni azokat tisztelem akik rendelkeznek valamilyen kivételes képességgel, személyiségjeggyel, vagy már bizonyítottak az élet valamely területén. Viszont, ebben nem teszek különbséget férfi és nő között. 27F
2020. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!