Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakit utálok vagy nagyon...

Valakit utálok vagy nagyon kedvelem, nincs átmenet. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Van pár rossz tulajdonságom, de az egyik, amit a legjobban megváltoztatnék magamban az, hogy sok embert utálok, de akit nem azt pedig nagyon szeretem. Számomra nincs olyan, hogy valaki semleges vagy bármi ilyesmi, de nem csak emberekre igaz, hanem mindenre. A ruha darabjaim közt is van, amit szeretek és állandóan azokat hordom meg van, amit utálok és még itthonra se vagyok hajlandó felvenni, egy ideig rakosgatom a szekrényben, aztán kidobom. Film vagy színdarabnál is ez a helyzet, megnézem és vagy elvarázsol és napokig az jár ez eszembe vagy utálom, és többet hallani sem akarok róla. Azt hiszem a végletek embere vagyok, de nem akarok ilyen lenni. Az egyik mamám egy hárzsátos, rosszindulatú, kiállhatatlan ember és sokszor félek attól, hogy ezeket örököltem tőle, mert látom magamban az ő jellemét. Hogyan lehetne kíirtani ezt magamból?
2020. nov. 1. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gautama Sziddhártha 49 nap meditáció után világosodott meg Bodhgaya városában a Szent Füge, vagy Bódhi fa alatt. Ekkor vált Buddhává.
2020. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoval csak 49 nap es megtalalhatod az "arany kozeput" bolcsesseget.
2020. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett ehhez 49 nap:)
2020. nov. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!