Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyeket tartod a legjobb és...

Melyeket tartod a legjobb és legrosszabb tulajdonságaidnak? A rossz tulajdonságaidon próbálsz változtatni? Ha igen hogyan és miképpen?

Figyelt kérdés

#legjobb és legrosszabb tulajdonságok
2020. nov. 2. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

legrosszabb.. lobbanékony vagyok, és szeretek túlozni, emellett gyakran lusta, és halogató vagyok. A lobbanékonyságon próbálok változtatni, méghozzá úgy, ha ki vagyok pihenve, sokkal nyugodtabb vagyok, erre odafigyelek. A túlzásokat ha nem is megelőzni, később korrigálni tudom, miután kimondtam :D A többi javításában nem igazán értem el sikereket


Legjobb.. úgy gondolom nagyon jó munkaerő vagyok (fura mód itt a lustaság, halogatás nem jellemző), kreatív, és ami érdekel, abban szörnyen kitartó vagyok. Pozitívhoz venném, hogy makacs vagyok, és kitartok amellett, amit gondolok.

22/f

2020. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Legrosszabb: nem szoktam bocsánatot kérni! Pl ha nekimegyek véletlenül valakinek akkor persze megteszem, de ha mondjuk megbántok valakit akkor kizárt! 1. nem kérek olyanért bocsánatot amit gondolok, 2. tőlem is teljesen felesleges bármiért bocsánatot kérni, az ég világon semmin nem változtat és utálom ha az emberek azt hiszik, hogy de. Nem kívánok rajta változtatni.


A legjobb a szarkazmusom.

2020. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb: törekszem rá, hogy egyetlen teremtményt se bántsak szándékosan. Tudatosan könyörületes vagyok, de nem válok csalók áldozatává.


Legrosszabb: Ha méltatlanul bánnak velem, sértegetnek vagy ilyesmi, dührohamot kapok. Kb. kétévente fordul elő.

2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!