Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A menyasszonyomnak kéne...

A menyasszonyomnak kéne fogszabályozás, hogy mondjam meg neki, hogy menjen el rá? Állom, van rá keret, nemrég örököltem nagyszülőktől Budapesti lakást és pénzt is, kifizetem neki. De nem akarom megbántani! 30f

Figyelt kérdés
Nem mutatja, hogy zavarná, de már többen mondták a környezetünkben nekem, hogy nagyon gáz és én hallom sajnos amit ő nem, mert nekem megjegyezték. Volt aki egyenesen csúnyát mondott, egyik barátom akit ismerek már az általános iskola óta azt mondta, olyan a foga mint a lónak. Na őt helyretettem, mert ilyet azért ne mondjon nekem a szerettemről, de sajnos valami igazság lehet benne, mert szegénykémnek tényleg eléggé kiáll...
2020. nov. 3. 22:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam végig a kommenteket, de én ilyesmit mondanék:

Drágám, tudom, hogy eddig anyagi akadálya volt a fogszabályozásodnak, most viszont váratlanul lehetőség lenne rá, pénzhez jutottam, és arra szánom, ha vállalod. Segítsek keresni orvost?

Kb. ennyi.

2020. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!