Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fogszabályozásnál minden...

A fogszabályozásnál minden esetben ki kell húzni néhány fogat?

Figyelt kérdés
21 vagyok és szeretnék fogszabályozót. Nem erős ferdeségről van szó csak funkcionálisan nem megfelelő a fogazatom. Eddig nem mertem, mert erősen fémallergiám van még az acélra is ebbe meg valószínűleg belehalnék (az aranytól és az ezüst ékszertől annyira megbetegszek néhány óra után, hogy csak segítséggel tudok kivenni egy-egy ékszert a fülemből ezért már nem is hordom őket évek óta), múltkor is egy ezüst fülbevalót hordtam 2 napig és másnap annyira begyulladt, hogy a behelyezésnél szabályos genny lövellt ki a lyukból és be is lázasodtam estére utána napokig gennyedzett még a krém hatására is.
2014. jan. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbször nem húznak ki fogat.

A fogszabályzót meg speciális fémböl készítik, ezért nem reagál allergénként.

2014. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam az átlátszó nem fémről. Mennyibe kerül? Valaki tud árakat mutatni, vagy Szegeden normális szakorvost?
2014. jan. 15. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell, volt olyan, akinke akarták, végül évek során teljesen rendbe jött. ezt szerintem azért erőltetik mert ezért plusz jutalákot kap a fogorvos. jól gondold át.
2014. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 4-eseket kellett húzni csontból, de nem kell minden esetben, nekem pici az éllkapcsom, igaz a fogaim is, de már szépen behúzták a helyükre a fogaimat. De sok barátnőmnek nem hőztak egyet se.

A fogorvosnál meg kérdezz rá a fémallergiára. Én teljesen privátban csináltatom (mármint nem sztk) és a fém 160 volt összesen két fogsorra, párezer alkalmanként a kezelése, a porcelán (az a tök fehér, asszem az, az egyik cuccocska olyan :D) az 220 lett volna. Nos, ez nem tudom mennyi lehet máshol, ez csak az én esetem. Fogorvost meg nem tudok, mert rohadt messze lakok tőled :)

2014. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!