Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mennyire számít, hogy...

Kinek mennyire számít, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon sok embernek az az elsődleges, hogy jól nézzen ki, és én ezt nem értem, hiszen annyi fontosabb dolog van ennél. Ráadásul az, akit személyesen is ismerek, és így gondolkodik, mind boldogtalan, sanyargatja magát folyamatosan, nézegetik a szép lányok/kigyúrt csávók képeit és sírnak, hogy ők nem olyanok, olyan tulajdonságaik miatt utálják magukat, amikről nem tehetnek (szemszín, szeplő, orr mérete, szőr mennyisége stb.). És a legmegdöbbentőbb az egészben, hogy ez sok ember szerint tökre rendben van.

Szerintem sokkal inkább arra kellene fókuszálni, hogy hosszútávon egészségesek tudjunk maradni testileg és mentálisan is (ez nem egyenlő a "jó" kinézettel), és arra kellene figyelni, hogy egy-egy tevékenység közben hogy érezzük magunkat, nem pedig azzal, hogy hogy nézünk ki.



2020. nov. 4. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem számít annyira van 2-lányom házasságban élek innentől már csak az ápoltság számít .
2020. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
"A külső megfog, a belső megtart."
2020. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én inkább meglepi vagyok, teljesen átlagos külső, talán egy szemöldök felhuzást megér, aztán amint váltunk maximum 5 mondatot, hirtelen instant love.
2020. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan szempontból fontos, hogy amit a gép dobott, azt egy igényes, ápolt formában tartani. Átlagos kinézetet van, nem bánt, hogy milyen orrom van vagy szemem, viszont figyelek arra, hogy ápoltan nézzek ki és a stílusomnak megfelelően, igényesen öltözzek. Szóval ilyen szempontból érdekel.
2020. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég huszadrangú téma, az adottságaimat már rég elfogadtam (sőt, vannak olyan testi hiábim, amik egyeseket nagyon zavar, én pedig imádom őket, pl. anyajegyek, szeplők :D) a stílusomat szeretem, ami tőlem telik azt megteszem magamért - normálisan étkezem, mozgok, rendesen tisztálkodom stb. Viszont nekem ennyi elég is, nem vagyok hiú, nem pazarolnám az időm pl. sminkelésre, nem hordanék kényelmetlen ruhát csak mert szép, az instagram kirakatvilága baromira nem érdekel, ennél szinte csak fontosabb dolgok vannak az életben.
2020. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
60 éves koromig qurvára nem érdekelt. Külcsín terén nem bánt velem szűkmarkúan az élet, s ezt könnyű volt megszokni. Látni és elfogadni a rozsdásodást, annál nehezebb...
2020. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel, nem is vagyok szép.
2020. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!