Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít a külső egy lánynál? És hogy nézzen ki egy lány?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos a külső? Mi a legfontosabb neked a lány külsejében, mit nézel meg először?

És hogy nézzen ki a lány? Pl milyen legyen az arca, az öltözködési stílusa, szemszíne, testsúlya, magassága, testalkata, a hajszíne, a hajhossza, mellmérete?

Mi az ami alapján egy lány számodra nem olyan mint a többi, amitől elkezd bejönni?



2019. júl. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A kinézet kevésbé számít, tudom mindenki ezt mondja, de mivel szeretethiányos vagyok, ezért szükségem van valakire. Az esélyeimet rontja, hogy alacsony vagyok, és visszahúzódó.

Legyen értelmes, okos és nyitott új dolgokra. Ez a fontos.

18/f

2019. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A szép szemei,
2019. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Gucci papucs
2019. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Fiúk, nektek mennyire számít a külső egy lánynál? És hogy nézzen ki egy lány?

-Nagyon számít, a legelején fontosabb, mint a belső


Mi a legfontosabb neked a lány külsejében, mit nézel meg először

-Maga az egész lénye, a kisugárzása, amit először megpillantok a szemem sarkából. Nyilván végigmérem. Végül úgyis szemezés lesz belőle.

Mi a kisugárzás: belső megjelenése a külső kommunikációban (testbeszéd), leginkább önbizalom, nyitottság, vidámság


És hogy nézzen ki a lány? Pl milyen legyen az arca

-Természetes smink a vakolat taszító), tudja mi áll jól neki.


az öltözködési stílusa,

-ami önmagát tükrözi, amiben jól érzi magát


szemszíne

-Természetes, nyilván.


testsúlya

-Vékony-normál testalkat vonzóbb, de ducik is találnak párt.


magassága

-ezen nem lehet változtatni. Mindenki akkora, amekkora...


a hajszíne, a hajhossza,

-Természetes színű. Mindenkinek meg kell tanulnia használni a haját. Göndörnek a göndört, egyenesnek az egyenest. Mert az illik hozzá a legjobban. Ezt egy profi fodrász tudja leginkább megmondani, de kezdetnek átlagemberek véleménye is jó. A hajhossz is ehhez kapcsolódik.


mellmérete?

-A szilikon undi, szóval mindenképp maradjon a gyári adottság.


Mi az ami alapján egy lány számodra nem olyan mint a többi, amitől elkezd bejönni?

-nyilván ha bejön külsőre, és a kisugárzásából is már rengeteg infó átjön, hogy milyen személyiség lehet ő, akkor az, hogy valamennyire összeillünk. A vonzalom már több, mint külsőség. Ide kell a kémia és szimpátia is. Aztán persze sokszor koppan az ember, hogy az a vonzó csaj/pasi nem is olyan, mint gondolta, vagy épp nem tudja viszonozni, amit belegondolunk az ismerkedésbe/ártalmatlam beszélgetésbe. Máskor viszont kapcsolat is lehet belőle... érdekesen van ez „kitalálva”, de összességében szépet alkotott az evolúció.

2019. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha a kedves kérdező kimerítő választ vár, nos, ez minden értelemben az lesz (épp nincs más teendőm):

Nekem a külső és a személyiség nagyjából egyformán fontos; közhellyel élve azt is mondhatnám, hogy a külső fog meg, de ha a személyisége/tudása nem felel meg, nem kompenzálja a kinézet. Természetesen csak szubjektíven tudom megközelíteni a témát, ez egyén-, kultúra- és korszakfüggő.

Az első, ami megfog, az arc. Ez magasan a többi felett áll. (Amúgy mondhat bárki bármit, hogy neki - hogy mondjam szépen(?) - a "látványos" másodlagos nemi jellegek az első helyen szerepelnek, az arc még nem tudatosan is vezető "szerepben" lesz. Nem tudom pontosan, hogy mit is keresek rajta, talán kiemelhetők a lekerekített formák, a hibátlan bőr, vastagabb, de formás ajkak (sőt, sokszor a testtömeg is megállapítható róla). A forma nagyon enyhén ovális, gömbhöz közelít, de nem pontosan gömbölyű. A haj (ha nem ősz) és szemszín teljesen mindegy, viszont a haj legyen kb. mellközépig érő (lehet kicsit lejjebb), semmiképp sem festett, és a hajvonal legyen (közel) teljes. A következő a "nagy egész", szóval a testalkat (legjobb a homokóra), testtömeg becslése (átlagosnál kicsit vékonyabb, de legyen sportos), és a magasság (lévén, hogy 190 cm felett vagyok). És utána azok a bizonyos "szembetűnő" másodlagos nemi jellegek. Szintén domináljanak a lekerekített formák, legyenek feszesek, korának megfelelőtől kissé nagyobbak, de ne túl nagyok.

Bár már így is sokat írtam, mielőtt valami feminista megkövezne, hogy túl sokat foglalkozom a külsővel (bár ez volt a kérdés), és ezáltal tárgyiasítom a női nemet, leírom (nagyjából) a személyiséget, mert anélkül a küllem semmit sem ér. Szóval: jó humorú, és képes előre vinni a beszélgetést (nem vagyok túl bőbeszédű), de tudja, mikor kell csendben lenni. Nagy tudással rendelkezik elsősorban a reál tárgyakban, és sikeres azon a területen, amin tovább szeretne tanulni (persze nem úgy értem, hogy Nobel-díjat kapott), de kellő általános műveltsége van a többi területből is. Képes legalább 2 idegen nyelven választékosan kifejezni magát. Káros szenvedélyektől mentes. Vezető típus (akárcsak én), de elfogadja, hogy enyém az utolsó szó (és nem az "Igen, drágám!", az ellentmondást még az elméletileg felettem állóktól sem tűröm, de véleményt elfogadok). Nem érzékeny, nem rontja el a hangulatot, vagy pánikol, ha valami nem úgy sikerül, ahogy terveztük. Legyen jó konfliktuskezelő, türelmes, kerülje a vitát, vészhelyzetben is tudjon tiszta fejjel gondolkodni. Sportos vagyok, és szeretem a természetet, legyen ebben partner. Képes magát (és szükség esetén másokat) megvédeni, mind fizikailag, mind szóban. Gondoskodó típus, nem trehány. Ha néha inkább egyedül szeretnék lenni, fogadja el. Törődjön a külsejével, de ne ekörül forogjon neki a világ. Legyen takarékos a pénzzel. Az öltözködése nem kell, hogy kifejezetten divatos legyen, csak, amiben jól érzi magát, és semmi esetre sem hivalkodó (vulgárisan, de tömören összefoglalva: ne legyen se "plázacica", se "k*rvás"). Ééés a legfontosabb: egyezzen az álláspontunk az alapvető ideológiákban, vagy legalább (bár úgy már nem az igazi) törekedjen arra, hogy nyisson az enyémek felé (ne azért, hogy megfeleljen nekem, hanem, mert jónak érzi).

Ez egy ideál, és még egyszer hangsúlyozom, abszolút szubjektív. Alapvetően értelmét veszti a kérdés, mert mindenki csak a saját véleményét tudja leírni, tehát, ha a kérdező lány, nem fogja tudni, hogy milyennek "kellene lennie" (ez hülyeség, sokan próbálnak másoknak megfelelni, de így nem lesznek boldogok, tehát minek), ha pedig fiú, lehet, hogy csak érdekelte, akkor végül is megfelel a szubjektív válasz. Továbbá, tisztában vagyok azzal, hogy extrémen magasak az elvárásaim, de akár hiszitek, akár nem, léteznek legalább ehhez hasonlóak, és nem áll szándékomban ezeket a jövőben sem lejjebb adni. Igen nehéz természetem van, csak úgy tudom a másikat elfogadni, ha jók vagyunk egymásnak. Feltételezem, ez fordítva is igaz.

2019. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát figyelj, ha meglátok egy szép csajt akkor nem lennék ellenére ha neki is bejönnék. De ez általában csak az ősi férfi ösztön ami a párosodást priorizálja :D


Egy hosszútávú kapcsolatra 90%-ig a belső és max 10%-ig a külső a fontos nálam. Én a vékony csajokat szeretem, lehet sportos is akár, legyenek nőies vonásai/alakja.

Hajszín: mindegy

Magasság: mindegy ameddig jó az összkép. (De azért nálam ne legyen magasabb, 184cm)

Hajhossz: Mindegy

Mellméret: Én inkább a kicsit/közepeset szeretem de ezek is inkább az arányokon múlnak. Ez max az ágyban számít valamit. A kapcsolatunkat nem fogja elrontani az, hogy méretes görögdinnye mellei vannak.

Öltözködési stílusa: Ne legyen tömeg :D, nem kell 5 méteres köröm, sem 20 centis szempilla sem tűzvörös rúzs se semmi ilyesmi. Egy kis smink jól szokott állni, de amiket néha látok azokon eldobom az agyvelőmet.

Testsúly: Magasságtól függ.

Testalkat: Homokóra <3, de nem kövezem meg ha nem az :D

És gyakorlatilag ennyi. Az összkép a fontos.


Én egy lányon általában a szemét, haját, arcát nézem meg először.


Belső: Eszes, magabiztos, céltudatos, hűséges, lehessen vele dumálni, legyen vicces és értékelje is a poénokat. Lehet egy picit pihent a humora :D De közben lehessen vele komolyan is beszélgetni. Legyen vakmerő, nyitott új dolgokra.


Ennyi. Ez elsőre egy picit soknak tűnhet, de egyáltalán nem annyi amennyinek látszik. :D


Nekem egy csaj akkor jön be amikor látom a magabiztosságot rajta és hogy kiáll magáért és nem zsinóron rángatják. Van véleménye a dolgokról és élettel teli. :D


17f

2019. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viselkedése legyen felnőtt érett, ne a mai tini bolond viselkedés (mindenen vihorászó). Az őrült szelfizőktől a hideg ráz ki.

Kinézet szép sportos feszes bőr.

Ne legyen csont sovány. 60 70 Kg

Forró nacis nadrág bejön. Nem baj, ha nem túl merész öltözködés, de jó, ha látszik női formák a nőn. Túl sok smink nem igazán jön be. Mellméret b c, ha az a elég lapos.

2019. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!