Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus vagyok, ha nekem...

Nárcisztikus vagyok, ha nekem jobban számít, hogy én jól nézzek ki, mint az, hogy a partnerem nézzen ki jól?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernek igazából azért akar jól kinézni,hogy ezzel másoknak tetsszen,imponáljon.Vonzó legyen,így szintén vonzó emberek társaságát élvezze.


Én viszont tök elvagyok szex nélkül is,hosszabb ideig,a lényeg,hogy én jól nézzek ki,és jól érezzem magam a bőrömben.


Ez már önimádat?Vagy csak szimplán önigényesség?


2018. máj. 7. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nárcisztikus lennél, azt akarnád hogy a másik miattad tegyen, érted, csak neked legyen jó, még ha másnak ettől rossz is.


Ezzel senkinek nem ártasz, magaddal szemben nagyobbak az igényeid, mert úgy érzed jól magad.

Elégedett akarsz lenni magaddal, ami csak akkor lehet igazán, ha úgy érzed jól nézel ki.


Más felé pedig nincsenek nagy elvárásaid.

Semmi nárcisztikusság nincs ebben, szimplán jól akarod érezni magad. Én is így vagyok vele.

2018. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!