Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nemtörődömök a...

Miért ilyen nemtörődömök a kisvárdai orvosok?

Figyelt kérdés

Tavaly vittek be azzal, hogy páran összevertek. Kék-zöld foltos voltam, stb, erre az orvos csak rám nézett, annyit mondott, hogy semmi baja. Mondom, ez se normális. A csuklóm fel volt dagadva, mint az állat. Olyan idegi sérüléseket szenvedtem, hogy utána három hónapig nem éreztem a bal kezemet. De hát Kisvárdán már megszoktuk a dolgot.

Se empátia, se elhivatottság, se hasonló dolgok nem szorultak beléjük? Értem én, hogy a magyarok utálják az életüket, de akkor menjenek közmunkára vagy menjenek hajléktalannak, ne egy kórházban rontsák a levegőt. És ráadásul a nagy többség még fel se bírja ezt fogni...



2020. nov. 4. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Vannak rossz orvosok is..
2020. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Jelenteni kellett volna az betegjogi szervezetnél.
2020. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Győri kórházba vittek mikor engem összevertek a belvárosban, véreztem mindenhol. Az orvos rám nézett, mondta hogy semmi bajom és hazaküldött. Elmentem magánklinikára másnap, megröntgeneztek és kiderült hogy az orrom eltört, illetve az állkapcsom tört el 5 helyen.
2020. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, orvosként az a véleményem, hogy megérdemelted a verést. Egyébként volt neurológiai vizsgálat, volt ENG? Továbbá kértél látleletet és Kifizetted a 3000 forintot? Ha bármelyikre nem a válasz, akkor nincs miről beszélni.
2020. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Én régen Kisvárdán laktam de amikor nagymamám es ismerősöm ott volt kórhazban, ők normális kezelésben részesültek. Igaz, ez pár éve volt.

Én magam is, amikor kórházhan voltam.


Szerintem van ott is jó meg rossz orvos, attól függ konkrétan hova mégy, ki van ott.

2020. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Ó és még valami. A kolléga helyesen járt el, mert azt az időt, amit egy hozzád hasonló, bunkó agresszív tahó hülyeségére szúrt volna el arra használta fel, hogy mondjuk megoperálja valaki nagymamájának a combnyaktörését.
2020. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

4#

Rólad olyan szinten lesüt, hogy nem orvos vagy...

Ha mégis az lennél, akkor kérlek hagyd el a pályát. Semmi emberség nincs benned. Most nem azért, de nehogy már egy sérült ember mondja meg bent a kórházba, hogy milyen vizsgálatra van szüksége. Az orvos mondja meg ilyenkor, hogy mi a helyzet és jelzi, hogy amúgy külön kell érte fizetni. Aztán ennek függvényében majd eldönti a beteg. De ez, hogy megérdemelte, meg hogy ha a beteg nem mondja mit akar és nem penget egyből, ez felháborító. Tényleg válts szakmát. Nem vagy te oda való.

2020. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet a 8-ast eltüntetni gyakoriról? Már én is nagyon unom ezt a csávót egy ideje. Vagy legalább hallgathatnál, akkor legalább az interneten nem tudnának rólad...
2020. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Értem én, hogy nem láttak el rendesen, én kérek elnézést a kolléga nevében, de nem lehetne kulturáltabban megnyilvánulni? "Dögöljön meg" meg hasonlók? A kórházban nem így viselkedtél véletlenül? Mert akkor érthető, hogy ugy viszonyultak hozzád, ahogy te hozzájuk.

Kisvárdán amúgy szerintem kifejezetten jók az orvosok, eltöltöttem ott néhány hetet. Egyszer hoztak a sürgőre egy hozzád hasonló esetet. Részeg fiatalember, verekedett, kék foltosra püfölték, szája felrepedt. Olyan flegma, agresszív és bunkó volt, hogy a kutyának nem volt türelme vele foglalkozni, pláne úgy, hogy sorra hozták a súlyos betegeket. Ebből a szempontból is érdemes vizsgálódni kedves kérdező és kedves kommentelők.

2020. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezért mondom, hogy semmit nem tudsz te semmiről. Csak amit te elképzelsz a kis agyacskádban, az neked az igazság. Hát képzeld el, hogy még véletlenül se volt senki agresszív vagy bármi ilyesmi. De mindegy. Nincs veled mire menni. :D
2020. nov. 4. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!