Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nemtörődömök a...

Miért ilyen nemtörődömök a kisvárdai orvosok?

Figyelt kérdés

Tavaly vittek be azzal, hogy páran összevertek. Kék-zöld foltos voltam, stb, erre az orvos csak rám nézett, annyit mondott, hogy semmi baja. Mondom, ez se normális. A csuklóm fel volt dagadva, mint az állat. Olyan idegi sérüléseket szenvedtem, hogy utána három hónapig nem éreztem a bal kezemet. De hát Kisvárdán már megszoktuk a dolgot.

Se empátia, se elhivatottság, se hasonló dolgok nem szorultak beléjük? Értem én, hogy a magyarok utálják az életüket, de akkor menjenek közmunkára vagy menjenek hajléktalannak, ne egy kórházban rontsák a levegőt. És ráadásul a nagy többség még fel se bírja ezt fogni...



2020. nov. 4. 13:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-es: Most látom, hogy nem ugyanaz vagy, mint az előző kollégád. Nem neked szól az, hogy nincs mire menni.
2020. nov. 4. 15:41
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Óóó magyar szar? Már mindent értek. Én is azt írtam volna le hogy sérülés nem történt. :-D


De további jó puffogást. :-D

2020. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Beteg vagy. :)
2020. nov. 4. 16:41
 14/22 anonim ***** válasza:

"Most nem azért, de nehogy már egy sérült ember mondja meg bent a kórházba, hogy milyen vizsgálatra van szüksége."


A leírás alapján minden szükséges vizsgálat megtörtént.

2020. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként olyan kíváncsi lennék a részletekre. Ugyanis ezek a sztorik élőben úgy néznek ki, hogy a kisebbségi, narkós, alkoholista hülyegyereket láncon hozzák a rendőrök. :-D
2020. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Azt mindenesetre magyar szarként is el tudom képzelni, hogy kérdezőt miért verték össze...
2020. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A tahó kérdezőt -szerintem- látatlanban is összevernék itt páran,

a büdös bunkós megnyilvánulásai alapján.

2020. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
xD te beteg vagy. :D
2020. nov. 4. 20:38
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az orvosoknak el kell látnia az ilyen suttyókat is.
2020. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tavaly vittek be azzal, hogy páran összevertek"


Nagyon úgy tűnik, hogy félmunkát végeztek!

2020. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!