Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zsidók miért ennyire szemtel...

A zsidók miért ennyire szemtelenek?

Figyelt kérdés

Először is, nem vagyok rasszista tehát ne értsenek félre.


Az Astorián dolgozom egy ruha üzletben eladóként, és gyakran jönnek hozzánk zsidó származású turisták. Na itt az a gond hogy az üzletben sosem vásárolnak semmit, szét túrják az egész boltot majd egy halomnyi ruhát a kasszához visznek és a nyugta kiütése után hirtelen azt mondják hogy “nincs elég pénzük” és majd holnap vissza jönnek érte. És ez már nem egyszer fordult elő! Persze sosem jöttek vissza és a saját fizetésünkből vonják le a 27% áfat.


Mai napon egy zsidó család jött be hozzánk gyerekekkel, nézelődtek az üzletben, majd oda jött a kasszához az egyik férfi és egy hívásra elkérte a telefonom. Gondoltam biztos hogy vészhelyzet miatt akar telefonálni, ezért oda adtam a telefonom egy hívásra, majd itt kezdődött a balhé. Egy 10 perces hívás után a férfi nem akarta vissza adni a saját telefonom, majd fenyegetőzni kezdett angolul hogy “ne legyek rasszista” és “tiszteljem a vendégeket” mikor semmi rosszat nem mondtam, csak a telefonomat akartam visszakérni. Ezután a telefonomat körbe adta az egész familiának, és 4-szer hívtak különböző izraeli számokat, összeadva 34 percen keresztül telefonáltak, ami legalább 5000 forintba került nekem, mivel 170Ft a nemzetközi percdíj. Ezután letették a telefonomat az egyik ruhás polcra, majd vigyorogva kisétáltak az üzletből.


Ezt mégis hogy a f**omba gondolták? Szinte nem hittem a szememnek hogy ilyen is megtörténhet. Mégegyszer mondom hogy nem vagyok rasszista, de a Zsidóknál így működnek a dolgok hogy élősködnek egymáson és lehúzzák egymást?? Emberek ezek?


2020. nov. 4. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Es miert hagytad magadat? Egyebkent a nyugtat en mindig ugy latom hogy akkor utik mar csak ki ha latjak a penzt a kezedben, vagy a bankkartyat. Masreszrol, olyan nincs hogy nem kapod vissza a telefonod, es csak ugy nezed ahogy 4 kulonbozo hivast is inditanak rola. Ez a kerdes csak trollkodas.
2020. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Honnan tudod hogy ki zsidó és ki nem?

Vagy kalap van rajtuk és van két oldalt egy-egy göndör tincs?

2020. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem semmi! A boltvezető mit mondott erre? Mondtad neki?


Sajnos a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni, illetve csak annyit, ami nem saját tapasztalat, mert nekem nincs, nem is volt semmiféle kontaktom zsidókkal. De a zsidók tulajdonképpen erről hírhedtek. Hogy pénzügyekben kegyetlenek.

Mentségükre legyen mondva, nem ők azok, akik leütnek az utcán.

2020. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es,


Mégis mit tudtam volna tenni miközben más vendégekkel kellett foglalkoznom? Ha rendőröket hivnám mit tudtak volna csinálni? Kiröhögnek?

2020. nov. 4. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert biztos tele volt a bolt, nem tudtal kerni egy percet senkitol hogy odamenj es elvedd a telelfonod. Es igen, rendort kellett volna hivnod. Vagy szolni az uzletvezetonek hogy hali kene ide egy biztonsagi or, vagy legalabb egy kamera.
2020. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ott kezdtem volna, hogy nem adom oda a telefonom, 2020 van, nehogy már ne legyen náluk egy szem telefon, ha meg annyira ultra ortodoxok vagy minek mondják pontosan azokat akik minden modern dolgot kerülnek, azok nem is kötöttek volna ki az Astorián.
2020. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Jegyezd meg soha senkinek ne add oda a telefonodat, ha annyira vészhelyzet és neki nincs, akkor majd elkéri mástól. Az én telefonomra biztos, hogy senki a mocskos kezét se emelheti függetlenül attól hogy micsoda. Tök hülye vagy, hogy odaadtad. Remélem mikor a blahán is elkéri valami idióta, hogy lemerült neki és csak telefonálni akar egy gyorsat, akkor majd odaadod. Úgy elszaladna vele, hogy csak integethetnél neki.
2020. nov. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező,


talán ki kellene tanulni a szakmát, amiben dolgozol. Javaslom a kasszázás megtanulását is. Kereskedelmi végzettség és némi emberismeret sokat segítene a mostanában túl gyakran meghozott rossz döntéseid csökkentésében.


Szép napot!

2020. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
56%
Szerinted miért utálják a zsidókat mindenhol pont ezért....
2020. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
'44 szagot érzek, kissé szenes.
2020. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!