Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok csak úgy vele hogy...

Én vagyok csak úgy vele hogy vannak olyan nyugdíjasok akiknek nagy a szájuk, vagy extrém szemtelenek (tolakodóak)? Ki találkozott hasonló esetekkel?

Figyelt kérdés

Olyan témában kérem ki a véleményeteket, amely nem ritka téma; A nyugdíjasok pimaszsága.


Az a helyzet manapság, hogy az utóbbi időkben gyakran előfordul, hogy főleg a boltokban, tömegközlekedési eszközökön (busz, villamos) fordul elő ez a jelenség, mely során vagy olyan helyen ülök ahonnan, ész nélkül lehurrogva "leparancsol" azaz szép nyelven, diktál, hogy menjek a helyemről a villamoson,buszon vagy éppen úgy odapakolászik úgy, hogy levegőt nem kapni, és hogyha azért szólok elmondja a miatyánkat, hogy ő mennyit dolgozott anno, és hogy ő kiérdemelte ezt a helyet.


A lényeg az hogy szép szóval, normálisan nem lehet velük beszélni, így marad a nyilvános helyrerakás (mert ugyanis csak abból értenek a közepesen vulgáris) - azaz elküldöm mindenki őket előtt

Az a helyzet, hogy ledolgozták az életük. Mellette idehaza ki van ny*lva a s*ggük, nyugdíj mellett utalványokat kapnak, jobban vannak fizetve mint egy fiatalember, és egy fillért se kell fizetni se jegyre se bérletre, és ezzel vissza is élnek !!


Kinek mi a véleménye ezekről ?



2018. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Elképzelem, milyen iszonyú bunkó paraszt leszel nyugdíjas korodra, ha ilyen alapról indulsz!
2018. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos vannak ilyen gané nyuggerek, akik még a terhes kismamát is felállítanák a székből hogy leülhessenek.
2018. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek.

Én megmondtam a gyerekeimnek, ha így meghülyülök öregségemre szóljanak, mielőtt kibírhatatlan vén szipirtyóvá válok.

2018. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
15%

Elsőnél a pont :D

Kérdező: a te véleményed meg nem osztom. De a mai fiatalok okán, visszakapod te még ezt, kamatostúl :D nem magyarázom el miért.

2018. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#1-es én azért normális embernek tartom magam, de nem szeretem az idiota embereket.

Ahogy hozzám szólnak ugyanúgy szólok vissza !

2018. júl. 8. 18:51
 6/33 anonim ***** válasza:

[link]

csak egy példa a sok közül...

2018. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
ismerem
2018. júl. 8. 19:14
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Nekem aztán egyre megy, fiatal, idős, közepes, mind egyforma.


amiről meg írsz a tömegközlekedést üzemeltető vezetés hibája, nincs elég hely a buszon, megy a harc a székekért, nem lehet nyugodtan, kényelmesen utazni, csak konfliktusok árán.

Kell szólni nekik sűrítsék a járatokat ha van rá kapacitás. Ha meg nincs akkor nyelsz állsz.

2018. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Dehogy nyelvek, dehogy állok - így járt !
2018. júl. 8. 19:23
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Oh, erről regényt tudnék írni, de inkább azt írom le, ami a leginkább fel tudja húzni az agyam.


Gimibe mindig busszal mentem. Amikor láttam, hogy idősek várnak a buszmegállóban, mindig felengedtem őket a buszra. Általában olyan busszal mentem, amin 80%-ban 60-70 évesek vannak. Amikor látom, hogy valakinek segítség kell (pl. van nála valami táska, vagy nehezen jár, akkor megfogom és leadom a táskát, vagy lesegítem őt), szóval abszolút segítőkész és kedves vagyok. A bajok ott kezdődnek, amikor már eleve úgy érkezik a busz, hogy tömve van és nem tudok leülni valahova hátra vagy félrehúzódni, mert nincs hely. Azután a megálló után sokan leszállnak, miután felszálltam és általában mindig van egy-két nagyhangú, türelmetlen idős nő, aki képtelen megérteni, hogy nem tudok előrébb menni vagy leülni, mert minden tele van és rám kiált, hogy miért állok az útjába? Ilyenkor is próbálok udvarias maradni, mondom, hogy arrébb megyek majd, ne aggódjon. De volt már olyan, hogy utána kiabáltam egy bácsinak, hogy nem látja, hogy sehova sem tudok menni, én igyekszem (közben persze már leszállt, mert volt annyi hely, csak szeret belekötni másokba). Ja és persze azt vágta a fejemhez, hogy miattam nem fog odaérni a zöldségesbe és a henteshez... Utána szóltam, hogy mindkettő nyitva van késő délutánig, én megyek suliba, ahova oda kell érnem. Ez volt az egyik. A másik eset az volt, amikor barátnőmmel szálltam le délután és egy "kedves néni" állandóan az ajtóhoz állt a buszon. Persze, szépen megkértük, hogy legyen szíves arrébb állni egy kicsit (volt hely), mert szeretnénk leszállni, de nem hallja meg a saját hangjától azt, amit mondunk neki, mert fennhangon trécsel egy másik nénivel. Aztán amikor már testtel próbálunk előretörni, elkezdi, hogy "milyen pimasz és bunkó fiatalok". Nagyot néztem, amikor a barátnőm visszaszólt neki egyszer: maga állta el az utat a nagy seggével. Nekem is ez volt a gondolatom. Azóta nem láttam az ajtóban megállni azt a nénit.

2018. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!