Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagy bun ha az...

Szerintetek nagy bun ha az ember olyan lannyal fekszik le aki be van rugva es csak azert maszik rad?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2020. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2020. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2020. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Es nekem honnan kene tudnom hogy csak azert maszik ram mert reszeg? Ha meg tudja hogy reszegen meg a fára is raul akkor minek iszik? :D Persze nem aldozathibaztatasra gondolok, hanem csak ugy jozan paraszti esszel. Egy ferfinak sem lenne joga ezt kihasznalni persze ez az alap. De ettol fuggetlenul meg azt mondom, en nokent azert nem szoktam berugni, hogy emlekezzek mindenre, ne legyek onkivuleti allapotban. Nem csak megeroszakolhatnak, annal rosszabb is tortenhet. Szoval ezt sose ertettem a lanyoknal. Aztan meg megy a feljelentes, pedig vegig maganal volt es elvezte, csak arra mar nem emlekszik.

Szoval kerdezo a lenyeg, soha ne fekudj le ittas csajjal, mert egyszer a boriben talalod magad a semmiert.

2020. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha ő mászik rád, az azt hiszem, kellőképpen ráutaló magatartásnak minősül ahhoz, hogy ne legyen büntetőjogi kategória. Feltéve persze, hogy menet közben sem dönt úgy a csaj, hogy le akar állni. De gondolom, téged nem ebből a szempontból érdekel a kérdés, szimplán csak úgy erkölcsileg. "Nagy bűnnek" én személy szerint nem mondanám ebben az esetben, de aki mindenáron igyekszik helyesen cselekedni, az nyilván nem fog belemenni.
2020. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Yeyy, megjöttek a sértett lepontozók.

Szívesen megnézném a kérdést fordított nemekkel is. Régebben volt ilyen, ott valahogy senki sem tartotta rossznak, ha részeg férfire másznak rá. Szép is ez a kettős mérce...

2020. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem fura hogy ha mondjuk leitatnak vkit es befolyasolhato lesz es el lehet olyanokat érni nála amit amugy nem tenne jozanul, hogy az nem minösül eröszaknak.

Ergo ha a lányt fel is csinálja 2 srác (es kesöbb mehet abortuszra is)es masnap rosszul van a szégyentöl vagy saját magátol, az szerintem nem büntetö kategoria igy hiaba tenne feljelentést.

Engem érdekelne egy jogàsz vélemènye nagyon.

Nem egy ilyen eset van.

2020. nov. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mert az kihasználja a másik tehetetlenségét...
2020. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Milyen tehetetlenségről beszélsz, te lúzer? 😆

Senki nem kényszerítette a csajt az alkoholfogyasztásra. Senki nem kényszerítette a csajt, hogy olyan helyszínen legyen olyan társaságban. És senki nem kényszerítette arra, hogy keféljen.


Ha az élet egy ennyire nyilvánvaló lehetőséget ad egy férfi számára, akkor az a bűn, ha NEM b@szod meg!

2020. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagy bűn. Akkor lenne az, ha te erőszakoskodnál vele. Mondjuk én biztos nem szexelnék egy pia szagú részeggel, számomra ez baromira taszító.
2020. nov. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!