Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítéled és rosszat kívánsz a...

Elítéled és rosszat kívánsz a maszkelleneseknek?

Figyelt kérdés
A maszkhordást vannak, akik kritizálják, vannak, akik ellenségképet csinálnak azokból, akik megkérdőjelezik a maszkviseletet, sőt, indulatosan rosszat kívánnak nekik, fröcsögnek. Megint másokat egyszerűen csak nem érdekel a téma. Felveszik, mert kötelező, nem firtatják, de nem is fröcsögnek. Vannak, akiket irritál, ha valaki különbözni mer, talán mert ő nem mer és tudat alatt irigyli a másikat, ha az meg meri lépni, hogy valami különc maszkkal polgárpukkaszt, és ezért fröcsög. (Pont ma láttam egy ilyen kérdést)

2020. nov. 6. 22:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
18 Nem is rólad van szó. Hanem azokról akik kicsit túltolják ezt a covid hisztériát és nem a helyén kezelik a dolgokat. Olyan szintű gyűlölet és rosszindulat van egyes emberekben hogy az már fájdalmas. Egyébként kötelező, így nincs olyan aki ne viselne maszkot. Persze a szabályok nem vonatkoznak pl. a uszodákra, fürdőkre, stadionokra stb... Ezek a hatalmas ellentmondások kérdőjelezik meg a maszk viselési szigor komolyságát.
2020. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
Ez már nem is a covidról szól hanem az emberek megosztásáról és a gyűlölet, a félelem fenntartásáról. Ez az igazi vírus!
2020. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
"Egyébként kötelező, így nincs olyan aki ne viselne maszkot." - sajnos nem ezt tapasztalom.
2020. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Én mindenkit egyformán utálok.
2020. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

A maszkviselést gyűlölöm, utálom, rühellem, mint a szart. Amíg nem vezették be szeptembertől a munkahelyemen is, addig még nem volt gáz. Boltban vagy buszon, vonaton kibírtam benne azt a negyed-fél órát. Ráadásul pár hónapja még rá se szóltak nagyon az emberre, ha esetleg az orra kint volt.


De amióta már az orr sem lehet kint semmikor sem, és a munkahelyen is 2 hónapja hordani kell az eleve levegőtlen üzemben, (ráadásul azt is nézik 8 órán keresztül, ha akárcsak egy kicsit is lecsúszott az orrom alá és egyből szóváteszik), azóta pokolra kívánom azt, aki ezt kitalálta.


Vírus ide vagy oda, már nem egy ember mondja, hogy ezek a szarok semmit nem érnek a vírus ellen, mert a szöveten simán keresztül hatol, annyival kisebb. Állítólag olyan, mintha szúnyogháló helyett drótkerítéssel védekezne valaki a szúnyogok ellen...


Egyébként meg kötelező maszkhordás ide vagy oda, ugyanúgy nő a fertőzöttek száma, szóval az tuti, hogy nem ez fog egy vírust megállítani, hogy mindenkinek a pofáját eltakartatják, lassan már az utcán is. (Ha ez utóbbit is be merik itthon vezetni, mint a cseheknél és a szlovákoknál, abból óriási balhé lesz itthon, abban szinte biztos vagyok).


A lényeg, hogy én nem utálkozok, nem gyűlölök senkit, kivéve ennek a maszkos dolognak a kitalálóját. Sőt, a gyűlölet nagyon enyhe szó erre. Simán megcsinálnám vele, hogy odavarratnék a szájára egy maszkot, de úgy, hogy soha többé ne tudja levenni. Aludjon abban, éljen abban, az evést-ivást meg oldja meg, ahogy tudja.

2020. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezek a lepontozó covid trollok betegebbek mint gondoltam... Mint az oviban a 4 évesek. :-
2020. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
65%
A baj itt hogy túl sokat nézitek a Ceciliát... Nem kell mindent bevenni, manipulálnak titeket. Infulenza erősebb mint ez a corona, aki autóbalesetben halt meg az is felkerül a statisztikára mintha coviban halt volna meg... Tesztekről meg ne is beszéljünk..
2020. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!