Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítéled és rosszat kívánsz a...

Elítéled és rosszat kívánsz a maszkelleneseknek?

Figyelt kérdés
A maszkhordást vannak, akik kritizálják, vannak, akik ellenségképet csinálnak azokból, akik megkérdőjelezik a maszkviseletet, sőt, indulatosan rosszat kívánnak nekik, fröcsögnek. Megint másokat egyszerűen csak nem érdekel a téma. Felveszik, mert kötelező, nem firtatják, de nem is fröcsögnek. Vannak, akiket irritál, ha valaki különbözni mer, talán mert ő nem mer és tudat alatt irigyli a másikat, ha az meg meri lépni, hogy valami különc maszkkal polgárpukkaszt, és ezért fröcsög. (Pont ma láttam egy ilyen kérdést)

2020. nov. 6. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek a maszkhordással, gyűlölködöm az ellenzőkkel.
Nem értek egyet a maszkhordással, muszájból teszem, de nem gyűlölködöm.
Nem szeretem a maszkot, de félek és utálom azt, aki különc mer lenni.
Nem zavar, ha szkeptikusok is vannak, bár én hordom és hiszek benne.
Mindenkit utálok, aki nem áll be a sorba.
Felnézek a különcökre.
77 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek a maszkhordással, tapasztalom az előnyét, de nem gyűlölködök az ellenzőkre, nem éri meg stresszelni magam emiatt, nincs értelme, nem vagyok jogosult fegyelmezni őket, nem pánikolok, jó az immunrendszerem, vigyázok magamra, a stressz és a pánik gyengít. Inkább olvasok egy jó könyvet.
2020. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Támogatnám, hogy aki felelőtlen vagy nem hord maszkot, azt ne, vagy csak utolsóként lássák el az egészségügyben.
2020. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
A kérdésed erősen sugalmazó. Én nem parázok a vírustól, de aki nem képes arra, hogy egy nyomorult maszkot felvegyen, az menjen el egy lakatlan sziegtre, aztán ott lehet menősködni. Kivéve ha dagadt vagy asztmás, akkor zavarhatja tényleg a légzésben. De akkor meg erősen veszélyezetett is.
2020. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
A koronavírus elvan túlozva. Egy embert se ismerek aki belehalt volna. Pedig sok ismerősöm van minden korosztályból. Covidos ismerősöm sincs.
2020. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
4es vagyok. Látom lelettem pontozva.:DD Akkor ezt írom. Hordjátok a maszkot mindig,utcán ,autóban mindenhol! Tartsátok be az 1,5 méteres távolságot még a veletek egy háztartásban lévőkkel is! Este 22 után ki ne menjetek az utcára! Hordjatok magatoknál hypos vizet kezet mosni. Nézzétek mindennap az operatív-szuperatív törzset!
2020. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%

"Vannak, akiket irritál, ha valaki különbözni mer, talán mert ő nem mer és tudat alatt irigyli a másikat"

Ezért gyűlölnek titeket a normális emberek, mert képtelenek vagytok felfogni, hogy nem azért hozták a zárt helységben történő maszviselésre vonatkozó szabályt sem, mert csicskának vagy nem is tudom, minek néznének benneteket, hanem mert legalább ennyivel is előrébb vagyunk (pontosabban lennénk, ha a hozzád hasonlók nem személyes sértésnek vennék és normálisan betartanák). Mondjuk tudom, a hozzád hasonlók leszarják a többi embert, de vannak, akiknek van idős és/vagy krónikus beteg a közeli hozzátartozói között, ezért is figyel többek között a maszkviselésre. Nekem speciel a szüleim vannak 60 év fölött, féltem is őket és amikor látom a boltban, ahogy a kis gyökér gyereknek szól az eladó, hogy az orrára is húzza fel a maszkot, erre az eleget tesz a kérésének, de aztán le is húzza, amint az adott eladó hátat fordít neki és röhög rajta, legszívesebben pofán verném szegényt. Szerintem részben miattatok sem szigorít a járvánnyal kapcsolatos szabályokon a kormány, mert már a qrva maszk miatt is rítok, meg mert járvány idején nem mehettek mozikázni meg meccsecskét nézegetni, mi lenne, ha még a kijárási tilalmat is visszahoznák? Szerintem amilyen szerencsétlenek vagytok, még tüntetni is kimennétek.

Utálkozni amúgy nyilvánosan meg közösségi oldalakon nem szoktam, de magamban azt kívánom, a maszk ellenes gyökerek kapják el először a vírust.

2020. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ítélek el senkit, azt viszont nem szeretem amikor szítják a feszültséget az emberek között.

Maga a kérdés is szerintem ilyen célú.

2020. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Olyan válaszlehetőség miért nincs, hogy azért ítélem el őket, mert felelőtlenségnek tartom azt, amit csinálnak, de nem gyűlölködöm és nem kívánok rosszat?
2020. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Én nem ismerek olyan embert, aki sima influenza miatt kórházba került volna, nem ismerek vastagbélrákosat, sem agytumorosat, sem Alzheimerest, sem szívátültetettet. Akkor ezek is el vannak túlozva? Világjárványban le van szarva a mikrokörnyezeted.


Egyáltalán nem kell hisztikézned. Hord a maszkot zárt helyiségben, mosd a kezed, és ne mássz a másik nyakába. Ennyit kéne csak megtenni.

2020. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

A maszkot nem viselők közt sokan vannak olyanok, sajnos akikhez esetleg más hozzá se mer szólni, mert a mindennapi életben is megjelenésükkel/viselkedésükkel (maszkhordástól függetlenül)félelmet keltenek másokban.

Azt sajnálom, hogy nincs olyan törvény, hogy aki nem hordja a maszkot/arrogánsan reagál, felvenni sem hajlandó, azt szépen bevinnék tesztelésre, pozitív eredmény esetén pedig jönne a szándékos veszélyeztetés és ennek jogi következményei... Bizony ám! Ez kellene.

2020. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!