Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú haverom most...

Van egy fiú haverom most meséltem neki egy srácról akivel randiztam és véleményt kértem tőle erre ő vagy kéretlenre állitott vagy lenémította az üzeneteit. Ez mit jelent? Hogy féltékeny vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha két ember valóban csak és kizárólag baráti viszonyt folytat, akkor semmi gond nincs azzal, hogy megbeszélik egymással hogy épp kikkel ismerkednek.

Nálatok viszont ahogy látom kő keményen megy a játszmázás, nyílt kommunikációra lenne szükségetek, vagy ne erőltessétek ezt az egészet.

2020. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De azt nem értem,hogy mikor megkérdezem miért tőlem kér tanácsot más nőkről azt mondja ez hosszú.

Ez mit jelent?

#11-es: Akkor mondjam meg neki,hogy nekem ő tetszik? Mert ő ezt nem tudja. Ugy értve ha egy pasinka nem mondják,hogy tetszik a lánynak,akkor nem is tudjátok?

2020. nov. 8. 23:59
 13/21 anonim ***** válasza:

de igen tudjuk.

viszont a felajálkozást sokkal jobban szeretjük.


mondjuk először nekem is furi volt,de mióta a net világában ismerkedünk alap a minimum furdőrucis kép.

bár nálam a 2 legutóbbi nem árult zsákbamacskát és egyből punis képet küldött,hogy tényleg megértsem mit akarnak.

2020. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak furi volt mert az elején ugy viselkedett,hogy nem tetszem neki,aztán igen után meg az exeiről kezdett beszelni ezért nem értem őt.
2020. nov. 9. 00:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a korodat?
2020. nov. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet, titokban tetszettél neki és fáj a randidról olvasni, vagy úgy érezte: lelki szemetes funkció betöltését várják tőle, egyébként meg esetleg nem beszélgetsz vele, ha éppen "nem kérsz tanácsot tőle".
2020. nov. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Istenem, amikor gyerekek játszanak párkapcsolatosdit...

Nem vevő rá, hogy friend-zone-ban szórakoztok.

2020. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Speciel én is kukáználak, ha csak arra lennék jó neked, hogy legyen kinek beszámolni arról, kivel kefélsz éppen. Bocs a nyers stílusért, de lelki szemeteskuka senki sem szeret lenni. Nem értem, miért nem inkább a "barinőiddel" ecsetelsz ilyen dolgokat, mondjuk normális ember nem kürtöli szét semerre, hogy kivel akarna közösülni.
2020. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De mondom hogyő is ugyanezt csinálta velem én meg ugyanazt adom vissza mert nsgyon fájt hogysokáig ezt csinálta velem.
2020. nov. 10. 16:57
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha egymásnak csináljátok, akkor mi a hiszti tárgya?
2020. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!