Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki annyira ráparázott a koronavírusra, hogy amikor beszéltek, szinte nincs is más témája?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, de hallani ilyenekről. Az meg gondolom, szerves velejáró, hogy ha teheti nem is személyesen találkozik, hanem skype-on, messengeren vagy hasonlón beszél.

2020. nov. 9. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Van. De nem csak 1, kb minden 2. ember erről ugat, ha kell, ha nem. Nagyon unalmas már, de hát mit várok, a tv-ből is ez a szenny megy állandóan.

Inkább nem találkozom meg beszélek senkivel és csak filmeket nézek.

2020. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs
2020. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A főnököm.... szerintem az őrület határán van már.
2020. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen szintű őrült nincs, de kolléganőm egyik nap 2 maszkot vett fel, egy sima orvosira még egy szelepeset. Rajtam kívül minden kollégám be van nagyon sz..rva.
2020. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Beszélni kell egymással erről a dologról. Ugyanis a kormánytól nem várható, hogy jó irányba fog haladni a kényszerítősdi. Akkor lesz javulás a témában, ha az emberek összefognak a koronavírus intézkedések és a média butítása ellen.
2020. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3: Pedig ugye egy főnökre nem vet jó fényt, ha a beosztottjai idegesnek, aggodalmaskodónak látják, ez ilyenkor a gyengeség jele. És ez hogy szokott pontosan megnyilvánulni?


5: Rendben, de más téma is akad, nem kell folyton ezt rágni. Így az embernek nincs is élete tulajdonképpen.

2020. nov. 9. 09:07
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha az emberek szinte 0-24-ben ezt a sz..rságot, a félelmet hallják mindenhonnan (tv, rádió, internet, napilapok, plakátok), előbb utóbb, akik fogékonyak rá, ez keríti őket hatalmukba, semmi más. Az már nem, esik le nekik, hogy a félelem és az aggódás csak rombolja az immunrendszerét. A félős, hiszékeny embereket a legkönnyebb irányítani.
2020. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy van. Ő idős és fél. 81 éves. Valamennyire érthető. Egyébként jól van, szóval nem egy lerobbant kis öreg. Úgyhogy nyilván még szeretne jó pár évig élni.
2020. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7: Ha azt nézzük, én is idegeskedem és félek. De nem attól, hogy a vírust elkapom (meg lehet, már el is kaptam tavasszal), hanem hogy majd valami elb...ott diktatórikus, kizsákmányoló rendszer fog beállni véglegesen. De még így sem jár egész álló nap ezen az agyam.
2020. nov. 9. 09:18
 10/16 Lazy Lover ***** válasza:
54%
Szerencsére nincs a legtöbb ismerősöm már le szavazza a dolgot
2020. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!